Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zegary


KRisoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Czy ktoś z forumowiczów wymieniał zegary w swoim autku? Jakoś niespecjalnie podoba mi się stylistyka starych zegarów i chciałbym wymienić je na zegary z wersji po lifcie. Są jakieś przeszkody w tego typu operacji typu kształt,łącza itp?

Hmm, czy ktoś w ogóle odwiedza to forum,że nie wspomnę o odpowiedziach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie są dziesiątki postów tylko na podforum Qashqai i aktywnych użytkowników jest sporo,więc skoro nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie to znaczy,że nikt tego nie robił i tyle. Nie wiem co Ci poradzić, jak masz czas i chęć to wyjmij swoje zegary, zobacz jakie jest złącze z tyłu i porównaj do nowych zegarów,których zdjęcia znajdziesz bez problemu na internecie. Moim skromnym zdaniem nie będą kompatybilne bo wersja po lifcie wyświetla o wiele więcej informacji na wyświetlaczu więc raczej ze starym autem nie będzie współpracowała,ale oczywiście nie mam zielonego pojęcia bo nie próbowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki pomysł, z tego co na szybko rozeznałem temat to wtyczka jest taka sama, nie miałem okazji rozeznać zgodności pinów. Na aledrogo zegary poliftowe rozpoczynają się od 80zł. Ze względu na brak czasu temat na razie odsunąłem na bok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak kolega gambiting nie podchodzilbym do tego z entuzjazmem bo raczej nie zadziała. Ale jak zegary sa za 80 zł to możesz próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...