Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Tylne nadkola w kombii


Gość lukuj

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...
Czy to prawda że w Primerze P11 144 kombi z tyłu nie montowano fabrycznie nadkoli?

kiedys pamietam byla nawet akcja wyprodukowania takich nadkoli dla klubowiczow..byli nawet chetni...ale umarlo to smiercia naturalna (a raczej glowny prowodyr akcji przestal sie odzywac..)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość damianus

Przestrzegam wszystkich przed kupnem nadkoli na Allegro od firmy Wirtual pana Mikłaszewicza (użytkownik CARAUTO_2006) .

Ja również chciałem zamontować takie nadkola więc u niego zamówiłem. Pominąwszy problemy z przesyłką, to jak się później okazało były zbyt szerokie i wcale nie pasowały. Mimo, że przed zakupem dzwoniłem i dopytywałem czy na pewno będą pasowały.

 

Co do wysyłki: facet 3 razy wysyłał: z czego dwa razy po dwa lewe nadkola, a raz od innego auta. Dodatkowo chciał mnie za swoje błędy obarczyć dodatkową opłatą za wysyłkę.

 

Wszystkim klubowiczom odradzam zakupy u niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem nadkola z allegro, niby najlepsza jakość... Okazały się niezbyt dopasowane. Na szczęście kilka godzin roboty, grzanie nagrzewnicą i nabrały odpowiedniego kształtu, ale ogólnie jak znajdziecie oryginalne nadkola, to bierzcie z zamkniętymi oczami, a od podróbek lepiej trzymać się z daleka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...