Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Falujące obroty


porsuerte
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Silnik to 1.6 Turbo. Za kazdym razem, gdy samochód jest na biegu jałowym następuje falowanie obrotów między 500 a 800 obrotow, czuć przy tym lekkie wibracje. Z zasiegnietych informacji część mówi, że ten typ tak ma, niektórzy jednak twierdzą, że to niedopuszczalne i na pewno tkwi gdzieś przyczyną. Proszę o opinie szczególnie użytkowników 1.6 T ktorzy na codzien uzytkuja auto z tym silnikiem. Zaznacze, iz opinie serwisantow ASO as podzielone.

Edytowane przez porsuerte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza ze opinie ASO sa podzielone temat był już poruszany na forum szukanie nie boli a i można się innych ciekawostek dowiedzieć .............Ja nie mam 1.6T ale zwykły i z tego co wiem a byłem już z tym problemem nie raz w ASO i 3 razy już wgrywali nowy soft w przepustnice i nic to nie dało z opinii na forum użytkowników 1.6Pb to ten typ tak ma będzie to bolaczka tego akurat silnika. :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Silnik to 1.6 Turbo. Za kazdym razem, gdy samochód jest na biegu jałowym następuje falowanie obrotów między 500 a 800 obrotow, czuć przy tym lekkie wibracje. Z zasiegnietych informacji część mówi, że ten typ tak ma, niektórzy jednak twierdzą, że to niedopuszczalne i na pewno tkwi gdzieś przyczyną. Proszę o opinie szczególnie użytkowników 1.6 T ktorzy na codzien uzytkuja auto z tym silnikiem. Zaznacze, iz opinie serwisantow ASO as podzielone.

jeśli masz włączoną klimę to "normalne", niestety w tym modelu. Jak bez klimy to się nie wymądrzam bo nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak i tak falują zaraz ktoś powie ze na światłach się jeździ czy co inne, dodam ze falowanie występuje w tylko sobie znanym momencie zazwyczaj podczas jazdy z servisantem nie chce :dribble: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ja mam 1.6 zwykły i obroty mi nie falują czy klima włączona czy tam światła czy inne cuda!!

Telepie silnikiem na biegu jałowym , tylko kiedy wszystko jest wyłączone i palą się tylko światła do jazdy dziennej :bezradny: 

A tobie wgrywali 3 soft???? :blink:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadrży i wyrówna i trzyma równo ale nie falują !

Jeśli falują a często to oznacza uszkodzenie przepustnicy po samodzielnym czyszczeniu bez adaptacji komputerem!

Mexmen niech podepną dobrą przepustnicę to zobaczysz czy falują ci obroty ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zamontowali bo odziwo po wymianie olei i filtrów jadąc na jazde z servisantem usterka nie wystepuje wiec nie wiedza czego szukać nie chcą jechać na jazdę od razu jak przybywam do salonu ???? nie mam pojęcia dlaczego. Nagrałem telefonem tą przypadłość ale pani podczas przyjmowania zobaczyła i nawet nikogo z servisantów nie zawołała żeby na to spojrzał !!! Temat będę meczył za 2 miesiące na następnym przeglądzie gwarancyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...