Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kalibracja czujników ciśnienia w kołach.


contraband

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem tu nowy.

Zmieniłem dzisiaj koła (na felgach) w t32, ale komputer nie chce mi pokazywać ciśnienia. Właczyłem kalibrację, ale w sumie nic to nie dało. Nie wiem jak długo czekać... Nic nie pokazuje. Przejechałem 2km i nic. Tylko komunikat, że odczyt dostępny, gdy pojazd będzie w ruchu.

Na tych felgach (oryginalne) jeździł przed zimą, później założyli mi stalowe na zimę w ASO, a teraz zmieniłem sam, ale kicha, nie chce pokazać. 

 

Czy ktoś miał taki problem, lub wie jak go rozwiązać?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kolego.

Miło widzieć nowego użytkownika x-a. Ja też miałem mały problem z uruchomieniem czujników ciśnienia po zmianie kół. Dwa km. to mało aby czujniki zadziałały po sezonie. U mnie zadziałały następnego dnia po montażu. Przejechałem w sumie około kilkanaście km. Co ciekawe, nowe czujniki które zamontowałem w felgach zimowych zadziałały po około 7 km. Więc proponuję cierpliwość. Jak się po dwóch dniach nic nie pojawi, wtedy serwis w klepie je ręcznie w system. Często problem pojawiał się w QQ . Ale jak załapią to już będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. W sumie taki miałem plan ;-)

Pozdrawiam.

 

 

Wszystko już działa. Wystarczyło się przejechać. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

A czy koledzy mogli by podać parametry felgi 17 calowej do x-a? głównie chodzi mi o parametr ET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...