Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

rozrząd i gaz w almerze98


Gość saki

Rekomendowane odpowiedzi

Autko jest na łańcuszku. A co do gazu, to nie ma najmniejszego preblemu. Tym bardziej na sekwencji. Ja mam instalke drugiej generacji i przejeździłem już 80 kkm bezawaryjnie, a silniczek chodzi jak pszczółka!

Witamy w klubie i zadowolenia z Nismo! :D

Pozdro! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko jest na łańcuszku. A co do gazu, to nie ma najmniejszego preblemu. Tym bardziej na sekwencji. Ja mam instalke drugiej generacji i przejeździłem już 80 kkm bezawaryjnie, a silniczek chodzi jak pszczółka!

Witamy w klubie i zadowolenia z Nismo! :D

Pozdro! :twisted:

Powiedz mi jeszcze więc jaki olej to niego wlewać i jak często wymieniac. Bo właściciel obiecał mi instrukcję, ale ni diabła, nie mogę się jej doprosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej wymieniaj co 15 tysięcy. A jaki... no cóż, każdy ma swoją szkołe. Autko w 98 roku, fabrycznie było zalewane Texaco syntetyk. Ja jeżdże na nim do tej pory i jestem zadowolony. Ale inni nissanowcy jeżdżą też na castrolu, mobilu i też są zadowoleni. Ważne żeby był dobrej marki i systematycznie wymieniany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej wymieniaj co 15 tysięcy. A jaki... no cóż, każdy ma swoją szkołe. Autko w 98 roku, fabrycznie było zalewane Texaco syntetyk. Ja jeżdże na nim do tej pory i jestem zadowolony. Ale inni nissanowcy jeżdżą też na castrolu, mobilu i też są zadowoleni. Ważne żeby był dobrej marki i systematycznie wymieniany.

marka to tam jest rzecz mało istotna. mnie bardziej interesuje lepkość i klasa: syntetyk czy półsyntetyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autkiem zrobiłemm już 600 kilometró i chodzi super. Jednak rzeczy tylko mnie niepokoi, ale pewnie obawy na wyrost. Mianowicie po odpaleniu (auto ma sekwencyjny gaz) minimalnie skaczą i spadają obroty. Trwa to 5, może 6 sekund. Różnice są niewielkie. 60-70 obrotów od normy. Czy to dlatego, że jest gaz, czy może tak wygląda po prostu ssanie w zagazowanej almerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...