Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Moja micruska obiecane foto


Gość mrówa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy to felusie od Profesa? przynajmniej mi wyglądają tak samo tylko pomalowane jakos inaczej :wink: a pozatym oponki tez mam Firestone tylko 185/60 R13 8) troche glośne ale juz sie przyzwyczailem :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne aluski ja teraz na zime zakładam stalówki :roll: ale na lato zamierzam sprzed swoje alu "ATC" i założyć jakieś białe, albo nisko profile sprzychowe 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to felusie od Profesa? przynajmniej mi wyglądają tak samo tylko pomalowane jakos inaczej :wink: a pozatym oponki tez mam Firestone tylko 185/60 R13 8) troche glośne ale juz sie przyzwyczailem :?

to nie te same ale takie same ,podobaly mi sie wiec tez takie chcialem , trudno bylo dostac ,zadki model :wink: wczesniej mialem RS 14 cali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szerokosc j6 ,rozmiar 13 cali, firmy ATS

oponki firestone 13/165/70

 

Troszke za duzo gumy w tych oponkach, wyglada baloniasto, przy 165 powinien byc 65 profil. A tak masz opone wyzsza o prawie 1 cm na kazda strone.

 

Wiem wiem, marudze :) sam mam za duze opony ;) ale przy duzej feldze nie rzuca sie to tak strasznie w oczy :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szerokosc j6 ,rozmiar 13 cali, firmy ATS

oponki firestone 13/165/70

 

Troszke za duzo gumy w tych oponkach, wyglada baloniasto, przy 165 powinien byc 65 profil. A tak masz opone wyzsza o prawie 1 cm na kazda strone.

 

Wiem wiem, marudze :) sam mam za duze opony ;) ale przy duzej feldze nie rzuca sie to tak strasznie w oczy :oops:

 

NA TYM FOTO SA JESZCZE 185 TERAZ DOPIERO ZALOZYLEM 165 ALE FOTO JESZCZE NIE MIALEM WIEC DALEM TO JUTRO WALNE JUZ FOTO N A NOWYCH FIRESTONKACH :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja się dołączę :?

(kojarzą mi sie z maszynką do mięsa...)

 

ale to Tobie mają się podobać...

W SUMIE CALA NOCKE MYSLALEM I COS W TYM JEST :wink:

 

 

żebyś dzisiejszej nocki się też nie nudził to podrzucam kolejne moje skojarzenie - plaster sera żółtego (może być wędzony) typu salami...

 

 

oj tam zaraz cięty język ;):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio widzialem mikre z alumami 13, i oponki do tego 175X50 - wygladalo to zajefajnie :) Jak bede mial kase to w sowjej tez taki zestaw zamontuje

mialem kiedys na takich oponkach Pirelli - niepolecam bo jest twardo jak w dorożce, i troche dziwnie toto wyglądalo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lexan dobrze kojarzy, tylko moje byłe czarne w środku w tych "wypustkach". Ładne, tylko kolor żeby inny był :D np. czerwony.

TO MAM DOBRA WIADOMOSC DLA CIEBIE

A RESZTA MOSI NA FOTKI POCZEKAC

obecnie srodeczek jest malowany na czerwono a dekielki ats sa zamieniane na nissan 8) foto w poniedzialek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się pytam: Mrówa! gdzie są nowe foty? :D

jutro wrzucam

tylko auto umyje :wink:

juz sa nowe oponki

sa wypiaskowane i srodek jest czerwony

wentyle chrom czaszki :twisted:

a znaczki ats zastapione znaczkami nissan z chromowana obwódka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...