Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jaki to model radia ?


Double-W

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za tak banalne pytania, ale z niemieckiej instrukcji samochodu nic nie rozumiem, a wersja angielska i rosyjska opisuje równocześnie inne modele.

1. Jaki to jest model radia ? Na płycie czołowej jest jedynie napis NISSAN 6CD CHANGER (zmieniarki nie znalazłem)

2. Jak prawidłowo i szybko włożyć płytę ? Mi udaje się to po kilku minutach grzebania płytą i naciskania LOAD i EJECT. Podczas wsuwania płyty wyczuwa się opór. Po jakimś czasie chwyta płytę, wciąga i gra OK. Ale jak zmienić płytę podczas jazdy ?

3. Przycisk LOAD jest tylko dla ewentualnej zmieniarki, czy wciskać go w czasie wkładania pojedynczej płyty ?

Załączam fotkę tego konkretnego radia.

 

PS. Nie doczekałem się odpowiedzi, więc po kilku dniach wertowania internetu i praktycznych prób już wiem, że:

1. Prawdopodobnie jest to jeden z modeli Blaupunkta. (nadal nie wiem jaki)

   Dziwię się , że Blaupunkt firmuje się znakiem firmowym NISSANA a nie własnym.

2. Aby włożyć płytę należy nacisnąć LOAD. Na wyświetlaczu pokaże się napis WAIT. Należy więc kilka sekund poczekać. Pochrupie i wyświetli napis CD IN. Wtedy bez problemu przyjmuje płyty.

3. Radio zawiera zmieniarkę na 6 Płyt CD

Byłbym wdzięczny za podanie dokładnego typu radia.

post-91418-0-21218600-1429299386_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...