Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

dziwne złącza


ahilles

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj porozglądałem się trochę po QQ.  

Zdziwiłem się trochę kiedy to zajrzałem w otwór gdzie jest zamek maski, odnalazłem tam najpierw jedna czarną niepodpieta nigdzie kostkę, a następnie druga beżową też nie podpięta nigdzie. Przyklejone są taśmą do wiązki od klaksonu. Szukałem czy może cos się rozpięło, ale nie znalazłem innych kostek. Czy może ktoś wie od czego mogą być te kostki.

Auto nie miało żadnej kolizji, więc nie wiem czego się czepić


czyli co post przeczytano prawie 60 razy i nikt nie ma jakiegoś konkretnego pomysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj. Minęło dopiero 20 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ponieważ widzę, że poziom adrenaliny Ci niebezpiecznie wzrasta:) :) - poszedłem specjalnie do garażu, aby choć trochę zaspokoić Twoją żądzę wiedzy.

I tak:

widzę

 jedną podpiętą do czujnika temperatury,

drugą podpiętą do kamery. 

trzecią podpiętą do klaksonu

czwartą (brązową :) nie podpiętą do niczego 

 

Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ponieważ widzę, że poziom adrenaliny Ci niebezpiecznie wzrasta:) :) - poszedłem specjalnie do garażu, aby choć trochę zaspokoić Twoją żądzę wiedzy.

I tak:

widzę

 jedną podpiętą do czujnika temperatury,

drugą podpiętą do kamery. 

trzecią podpiętą do klaksonu

czwartą (brązową :) nie podpiętą do niczego 

 

Pozdro :D

dzięki Miralon

hehe to nie poziom adrenaliny tylko moja ciekawość.

Kamera przednia opcja ok., a ten czujnik temp. zewnętrznej? Chyba to nie od tego który odpowiedzialny jest za wyświetlanie na szafie, bo mi wyświetla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Miralon

hehe to nie poziom adrenaliny tylko moja ciekawość.

Kamera przednia opcja ok., a ten czujnik temp. zewnętrznej? Chyba to nie od tego który odpowiedzialny jest za wyświetlanie na szafie, bo mi wyświetla

No właśnie chyba ten. On jest umieszczony centralnie pod zamkiem pokrywy silnika - taka mała "kostka". 

Swoją drogą - jutro zajrzę czy w dieslu 1.6 jest tak samo z tymi kostkami bo to co Ci napisałem to było z benzynowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...