Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowy SR W warmińsko-mazurskim.


Gość KeriSR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie juz sie przywitałem na forum ale dodatkowo chyba powininem tu .A więc od paru dni jestem posiadaczem czrnego SR 93,wcześniej były dwie hanki i misiek.,tzn. colt i tu serdeczne podziękowania dla wszystkich fanów trzech diamentów Którzy nigdy nie odmówili mi pomocy .Jak widze i tutaj miłośnicy skośnookich aut nie zawodzą więc powinno być oki.,Póki co to na razie mam same pytania ale byc może w niedalekiej przyszłości też będę mógł w czymś pomóc.Pozdrawiam Serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.Też jestem nowo upieczonym posiadaczem auta made in japan,zresztą nabyłem je po wczesniejszej lekturze z tego forum.

Jest tu wielu kolegów i koleżanek ,którzy chętnie pomogą w razie potrzeby.

Pozdrawiam serdecznie ,tym bardziej,że moje korzenie wywodzą się z Warmii.Z resztą kilka razy w roku odwiedzam rodzinę w dawnym woj.olsztyńskim.Nissankiem jeszcze nie byłem,ale jak będę się wybierał

to wiem,że mogę liczyć na pomoc w razie potrzeby kolegów z warmińsko-mazurskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie juz sie przywitałem na forum ale dodatkowo chyba powininem tu .A więc od paru dni jestem posiadaczem czrnego SR 93,wcześniej były dwie hanki i misiek.,tzn. colt i tu serdeczne podziękowania dla wszystkich fanów trzech diamentów Którzy nigdy nie odmówili mi pomocy .Jak widze i tutaj miłośnicy skośnookich aut nie zawodzą więc powinno być oki.,Póki co to na razie mam same pytania ale byc może w niedalekiej przyszłości też będę mógł w czymś pomóc.Pozdrawiam Serdecznie!

 

Witam w naszym skromnym gronie. W razie jakichkolwiek problemów zawsze służymy pomocą.

 

PS. Dopisz w profilu skąd jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prawdzie chorowałem ,i dalej tak jest ,na auto z dwu litrowym silniczkiem,to jeździ sie bardzo przyjemnie.Znakomicie zestopniowana skrzynia biegów,co zauważył ROMEL :D od mitsu.,i chyba bardziej płaski przebieg momentu obrotowego zapewniaja to że autko zabiera się od samego dołu.dla porównania w mitsu., C50 był bardzo wyczuwalny moment ^dopału^ przy około 4 tys.,.gorzej z wkładaniem samych biegów tu jest problem,nie wiem czy to tylko w moim autku czy wogóle mam poprostu problemy z zapięciem np., trójki,tutaj najlepiej spisywała sie Hanka,biegi wchodziły idealnie.Auto wymaga wiele pracy,w prawdzie w niemczech był jeden właściciel a właściwie małżeństwo <rok.50<to w u nas troche oberwał.Ale jestem w stanie doprowadzić to i owo do ładu.Poza tym sporo już zrobił poprzedni właścicel,amorki,tarcze przód,łożyska ,świece,kopułka itp.,

A właśnie i tu pytanie czy łańcuszek lekko szumi czy jest to oznaka zużycia?Mój mechanik zrobił sobie wczasy i nie mam Kogo spytać?He he pozdrawiam serdecznie ,zaczyna być fajnie.Podobnie jak na forum mitsu.,skąd mnie nie wypisano :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

prośba ---ile macie na 5 przy 3 3.5 i 4 tys.obrotów,silnik 1.6 90kM---przerobiłem zegary a właściwie prędkościomierz z elektronicznego na linke i teraz kalibracja,jeśli Ktoś jest ta uprzejmy to poprosze,dodam że zabawy z tym jest na cały dzień

NIKT NIE MA TAKIEGO AUTKA ___POMOCY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no piwa to poszło że hooho :| ,a przez zabawy z prędkościomierzem zabrakło mi paliwa bo uszkodziłem ścieżki na taśmie z tyłu i deptałem z buta dwa kilosy na 7-ce jak głupi :zdziw: ,swoją drogą to trochę denerwujące że niby model n-14 a nic nie pasuje począwszy od koloru wskazówki aż do strony mocowania (w wersji z obrotkiem prędkościomierz z prawej strony),tyle że nikt nie pomyslał że ktoś będzie przerabiał elektronike na linke he he....w sumie ja też,poza tym topik zapomniany jak świat bo odpowiedzi się nie doczekałem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...