Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Programowanie szyb


Cantona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników :) To mój pierwszy post na forum.

Jestem posiadaczem Juke'a od kilku tygodni. Jestem z niego bardzo zadowolony, ale troszkę przeszkadza mi zamykanie szyb. Chodzi o to, że muszę ciągle trzymać przycisk otwierania/zamykania, by otworzyć/zamknąć szybę całkowicie. Poprzednio miałem Opla i tam wystarczyło tylko nacisnąć przycisk i szyba szła do góry lub w dół. Można było to tam również samemu zaprogramować. To przytrzymywanie w Juke'u mnie denerwuje, stare przyzwyczajenie i wygoda po prostu. Czy można coś z tym zrobić? Czy ten typ tak już ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników :) To mój pierwszy post na forum.

 

Jestem posiadaczem Juke'a od kilku tygodni. Jestem z niego bardzo zadowolony, ale troszkę przeszkadza mi zamykanie szyb. Chodzi o to, że muszę ciągle trzymać przycisk otwierania/zamykania, by otworzyć/zamknąć szybę całkowicie. Poprzednio miałem Opla i tam wystarczyło tylko nacisnąć przycisk i szyba szła do góry lub w dół. Można było to tam również samemu zaprogramować. To przytrzymywanie w Juke'u mnie denerwuje, stare przyzwyczajenie i wygoda po prostu. Czy można coś z tym zrobić? Czy ten typ tak już ma?

Automat ma tylko szyba kierowcy, o programowaniu było na forum- przytrzymać w skrajnej pozycji (gora i dół) po kilkanaście sekund.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociesz się że wszystkie japońce tak teraz mają, a szkoda bo w VW wszystkie szyby są impulsowe, nie mówiąc już o podświetleniu przycisków.

 

Wysłano z Nokia Lumia 925

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu. Chinole już to rozwiązali i za ok. 30 USD i kupujesz moduł.

Ja dokładałem taki do Kia Sportage, która ma wszystkie 4 szyby elektryczne ale w oryginale też tylko okno kierowcy działało "w automacie". Czas montażu - 30-60 min.

Teraz przy zamykaniu samochodu wszystkie okna (po kolei) zamykają się i no i oczywiście MAJĄ AUTOMAT  :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to kupiłeś na eBayu czy Alibaba? Da się zamykać szyby z oryginalnego pilota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...