Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

niegasnąca kontrolka

Guest morbid

Recommended Posts

witam

jak w temacie kotrolka (niewiem od czego :?: )cały czas po przekręceniu kluczyka i zapaleniu nissana się świeci.Jest ona obok kontrolki świec żarowych po prawej stronie.Wcześniej nie świeciła wogóle pozdrawiam

Guest maciejka_sz

Nie rozumiem... zaczynaja Ci swiecic wszystkie kontrolki po kolei czy pytasz o to samo tylko w nowym poscie? jaki jest cel zakladania nowych postow skoro juz w jednym koledzy pomogli Ci wyjasnic od czego jest ta kontrolka z dystrybutorem? A moze jakas nowa Ci sie swieci i nie wiesz do czego sluzy?

Nie rozumiem... zaczynaja Ci swiecic wszystkie kontrolki po kolei czy pytasz o to samo tylko w nowym poscie? jaki jest cel zakladania nowych postow skoro juz w jednym koledzy pomogli Ci wyjasnic od czego jest ta kontrolka z dystrybutorem? A moze jakas nowa Ci sie swieci i nie wiesz do czego sluzy?

witam i sory że ten sam post założyłem ale odpowiedzi nic nie dały nadal niewiem dlaczego ta kontrolka świeci pozdrawiam

Guest maciejka_sz

Swieci z dwoch powodow... albo masz uszkodzony, zle wkrecony ten czujnik albo masz wode w paliwie i musisz ja spuscic z odstojnika w filtrze.

Swieci z dwoch powodow... albo masz uszkodzony, zle wkrecony ten czujnik albo masz wode w paliwie i musisz ja spuscic z odstojnika w filtrze.

filtr był dwa dni temu wymieniony (chyba że mechanior coś sknocił) :shock: sory za zamieszanie i dzięki

Guest maciejka_sz

Moglo Ci zaciagnac z baku paliwo w ktorym byla woda. Trzeba sie przyjrzec sie temu czujnikowi.. bez powodu nie zalaczalby Ci kontrolki. Albo ma zwarcie albo jest woda w tym nowym filtrze po zaciagnieciu paliwa moglo sie tak zrobic.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...