Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pytania co do jakości auta/ montażu w nowym aucie - klilka problemów


sim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok pojade wiec do wulkanizatora na porzadne wywazanie kol. Ogolnie widze, ze ze spasowaniem elementow blacharskich w dzisiejszych czasach jest ciezko. Mowilem juz kiedys o nowym QQ, a ostatnio odwiedzilem salon Renault. Nowy Espace na ekspozycji a poskladany tak nierowno ze z daleka widac... co gorsze, to samo obserwuje ostatnio w Mercedesie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok pojade wiec do wulkanizatora na porzadne wywazanie kol. Ogolnie widze, ze ze spasowaniem elementow blacharskich w dzisiejszych czasach jest ciezko. Mowilem juz kiedys o nowym QQ, a ostatnio odwiedzilem salon Renault. Nowy Espace na ekspozycji a poskladany tak nierowno ze z daleka widac... co gorsze, to samo obserwuje ostatnio w Mercedesie!

Ja u siebie zauwazyłam zaraz po nabyciu żuczka(2012 styczeń) źle spasowane drzwi bagażnika.

Zgłosiłam w serwisie, panowie coś tam zrobili i szpary sie wyrównały.

...

A biegi też mi się dobrze wrzuca:)nie narzekam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wywnioskowałem kiedy pojawiają się u mnie wibracje/ trzęsienie samochodu - w momencie, kiedy jest jakieś obciążenie elektryczne, np. załącza się sprężarka klimatyzacji, albo kiedy podnoszę szyby do góry. Wydaje mi się, że ktoś kiedyś opisywał podobny przypadek i chodziło tam wtedy o nienaładowany odpowiednio akumulator, ale muszę poszukać dokładnie.

 

zoja61, też będę jechał na regulację klapy bagażnika i drzwi przednie pasażera, chyba mam egzemplarz z poniedziałku, albo z piątku :)

 

powiem Wam jeszcze, że ten duży prześwit to jest mistrzostwo - wjeżdżam w miejca "parkingowe", gdzie inne osobówki wymiękają :) panowie i panie obserwatorki nie wierzą własnym oczom, a potem podchodzą i pytają ile ten czołg kosztuje hahaha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

sim nie wiem cze te wibracje nie powstają jak się wentylator włączy silnik dostaje obciążenia, ale może tez być cos z samym wentylatorem ...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...