Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nie działa zmieniarka cd Nissan X-trail t31


arczi44

Rekomendowane odpowiedzi

witam

otóż mam problem ze zmieniarką płyt cd w moim X-trailu. W zmieniarce miałem włozonych 6 płyt, i nagle po skończeniu odtwarzania jednej płyty zaczęło automatycznie przerzucać na płytę nastepna, trwało to dosć długo niż normalnie, po czym przestało a na wyświetlaczu pozostał napis -eject- ponowiłem próbę i to samo, czyli słychać jak w środku pracuje przerzucanie płyt, trwa to dłużej niż normalnie po czym przestaje i na wyświetlaczu znowu napis -eject- :devil:  i nic.Postanowiłem wyciagać płyty, hm ale już czynnośc nie działała. Po kilkunastu próbach wyszły cztery płyty.

Na chwilę obecną jest tak że pozostałych dwóch płyt już wyciągnąć nie mogę, nie działa ich odtwarzanie i nie mogę wyciągnąć,a z odtwarzcza dobiega dzwięk lasera jakby zaczynał odtwarzanie po czym przestaje.

Mieliscie podobny problem i jak do niego się dobrać. Wiem w ostateczności serwis .

Dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, miałem dokładnie to samo, ale mi żadna płyta nie chciała wyjść, słychać było jak mechanizm by chciał a nie mógł, 4 fachowców nie chciało się podjąć naprawy a to tylko było 30 minut roboty. Musisz wyjąć radio, odkręcić tylko tylną obudowę i zobaczysz w takiej blasze wyfrezowane schodki- to taki mechanizm zmieniarki, spróbuj to przesunąć delikatnie, psiknij troszkę białego smarujemy i będzie ok, wyrazie czego dzwoń 508060353

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...