Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Cb radio jak macie zamontowane ?


TommekG

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jak macie zamontowane swoje radio chodzi mi dokładnie jak puszczony macie kabel od anteny ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, użytkuję co prawda X-traila, ale zależało mi na krótkiej antenie (niska brama garażowa i częste wjazdy i wyjazdy) więc wybór padł na Presidenta 39cm. Umiejscowienie mogło być tylko jedno - tył auta.  

Radio zamontowane pionowo przy prawej nodze kierowcy, przed fotelem. Kabel antenowy (przedłużka) pod fotelem kierowcy, tylną kanapą do bagażnika, tam łączy się z kablem anteny i wychodzi nisko przez uszczelkę bagażnika na zewnątrz, następnie pod rantem klapy bagażnika do góry i centralnie nad tylną szybą na magnes do dachu. W mieście daje radę. Na długie trasy zakładam Presidenta 100cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a mógłbyś wrzucić parę zdjęć jak wyszedłeś z tym kablem na zewnątrz ? Bo mocowanie radia już mam ale najgorzej z tym kablem żeby klapa bagażnika go nie przycinała i obcierał kabel lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz ma zaliczona korozje od kabla i przygieta gume od przewodow prawdopodobnie klapy bagaznika...tak wlasnie od kalla cb.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"FUNKA" używam sporadycznie, tylko długie trasy, na krótkie czy miasta mi nieznane wystarczy aplikacja blitzer czy yanosik. Radio wkładam między siedzenie pasażera a podłokietnik a gruszka leży w dziurze na napoje, kabel antenowy leci pod tylnym dywanikiem potem za siedzenie i w górny róg klapy bagażnika. Przetarcia a tym bardziej korozji nie mam, ale jak pisałem używam sporadycznie a jak już założę to klapy raczej nie otwieram. Antena krótka President używana kilka lat, była zamontowana na "stałe" w poprzednim aucie Laguna III i tez tam wychodziła przez klapę, nic się z kablem nie stało a tym bardziej z klapą czy dachem. Ojciec miał kiedyś ten sam zestaw zamontowany w Mondeo MK IV i rzeczywiście kabel mu przetarło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...