Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wycieraczki same sie włączają.


Grzegorzpluta

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki mam taki maly ale drażniący problem. Ostatnio jeździłem i tego nie było. Mianowicie, dziś uzylem spryskiwaczy a wycieraczki nie bardzo chcą sie wyłączyć, po jakiś 5 minutach przestały mi chodzić ale było to drażniące. Potem wylaczylem samochod, odpalilem na nowo i od nowa chodzą a ja już spryskiwaczy nie uzywalem, raz po raz sie zatrzymują na chwile i znowu startują. Dodam, ze nie padało. Mam sensor deszczu ale na nim nic nie ma. Czy moze być to zwarcie ma pomoce płynu ? Co to moze być? Ostatnio przez ok 3 tygodnie nie było problemu ale dziś jest duża wilgotność i cały dzień mi chodzą. Manetke od sensora mam przekrecona na Off. Słyszałem o jakimś problemie z tymi pompkami, co zalecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź kostkę od pompki czy nie zaśniedziała(przeczyść ,popsikaj sprayem do styków i problem powinien ustąpić )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie tam dostać ?
Chłopaki wiecie jak najłatwiej dobrać sie do pompki ? A ja tak :) najłatwiej zdjąć kierunkowskaz wraz z ta czarna osłona, potem trzeba mieć chude łapy i można bez problemu siegnąć tam na dół. Rozebrałem silnik, okazało się, że w nim nie ma żadnych uszczelek i cały pływał w płynie stąd te problemy. Dociąłem na wymiar z łatki rowerowej uszczelkę, przykleiłem do obudowy i na razie jest ok. Silnik oczywiście cały rozebrałem, nie ma czego się bać, prosta robota. w razie czego służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...