Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rabat na polibusze(poliuretany) do naszych terenówek


gruby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Informacyjnie tylko piszę że jest rabat 5% dla klubowiczów w firmie Elast-pol z Żurady koło Olkusza na polibusze do naszych dzików.

Rabat jest na podstawie kodu, który jest dostępny w dziale" reklama klubowa".

Rabat ten jest na cały asortyment tj między innymi na odboje, podkładki pod sprężyny, polibusze do zawieszenia itd,itp.

Zakupów należy dokonywać przez stronę elast-pol, przez ALLEGRO RABAT NIE OBOWIĄZUJE!

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim nie sposób dogodzić :D;)

Wielka prośba, o info w tym temacie jeśli ktoś skorzysta z rabatu. Ma to na celu weryfikację ilości zamówień, na tej podstawie będziemy się starać podnieść wysokość rabatu. Z góry dzięki. :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej,wstępnie ustaliliśmy do końca roku na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dziś przyszły do mnie polibusze, zamawiałem przez ich stronę, w uwagach wpisałem kod rabatowy a do zapłaty kwota bez rabatu...

nie chciałem trzymać w nieskończoność kuriera i zapłaciłem..

od razu zadzwoniłem pod numer telefonu spod paczki

odebrała babeczka obgadałem sytuacje i stwierdziła że wyjaśni z synem i jutro do mnie oddzowni

czekam spokojnie do jutra.

a gumy wyglądają dobrze, tzn. normalnie :) mam nadzieję że wszystko przypasuje :P

odbojniki przód w miarę masywne więc miejmy nadzieję że też będą okej :)

jakby ktoś chciał real zdjęcia to napiszcie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się wyjaśniło, podałem nr konta, oddali 15zl rabatu ( powinno być 16.5, ale nie będę znow dzwonił o taka pier**le) ;)

 

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest delikatny problem z gumami.. Przednie gumy stabilizatora mają za duży otwór , a tylne zaś wydaje mi się ze za mały bo gdy docisniemy gumę to w miejscu gdzie została nacieta ona sie rozchodzi na boki. Później wrzucę zdjęcia ;) reszta chyba ok, nie montowalem tylko tulejek w wahaczach górnych bo moje są jeszcze w całkiem dobrym stanie ;)

 

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he też tak miałem przednie miały luz zresztą mam je gdzieś w gratach bo w końcu nie wymieniłem , moje mają średnicę wew 2,3mm zewnętrzna 3,3mm jak coś to są do oddania za piwco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sami ocencie co z tym fantem zrobić,

przodu z tego zdjęcie nie widać dokładnie ale jest luz na :

1) drążku a gumie

i jeszcze

2) pomiędzy gumą a blachą..

tył jak na zdjęciach :) 

post-84400-0-24959000-1434836752_thumb.jpg

post-84400-0-15953300-1434836770_thumb.jpg

post-84400-0-97993500-1434836796_thumb.jpg

post-84400-0-70462100-1434836818_thumb.jpg

post-84400-0-14688800-1434836843_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma możliwości pomylenia tyłu z przodem to może oni się pomylili przy pakowaniu. Zadzwoń do nich jutro i powiedz jaka sprawa i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem średnica tylu jest za mala a przodu za duza.. juz raz dzwoniłem ale o to ze guma stabilizatora byla za dluga.. Jutro przędzalnię i wyśle im te zdjęcia...

 

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do nich maila, opisałem, zalaczylem zdjęcia, podałem telefon, zobaczymy czy coś. Z tego wyjdzie ;)

 

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zestawie do T1 który u Tomka wymienialiśmy też tak to wyglądało, w sumie jeździ i na nic nie narzeka

tzn. mam tu na myśli problem ze średnicą bo szerokość była chyba dobra (pewien nie jestem)

A może w zależności od rocznika, silnika, liftu oraz ilości furtek (?!) stabilizatory w T2 mają różną grubość 

 

Dla przykładu T2 2,4 króciak z pewnością jest sporo lżejszy niż T2 3,0 Di w longu

silnik ... na logikę diesel cięższy

rama ... w longu o 20 cm dłuższa, wał to mało co ale sam rozkład masy zespołu napędowo-rozdzielczego ...??

"wiszący tył budy" będzie równoważony cięższym silnikiem na przodzie ... ale masa urośnie tu i tam (w stosunku do np. Mavericka 2,4)

 

Większa masa niesie za sobą większe siły którym powinien oprzeć się stabilizator więc logicznym byłoby go nieco "podtuczyć" 

 

A sami producenci polibuszy być może wzorowali się na pojedynczych modelach T1 i T2 ... to tylko takie moje dywagacje, ale kto wie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisali ze guma stabilizatora przedniego na zdjęciach jest okej i ze mam zmierzyć obejme tylna bo moze drążek jest od terrano I .. Zmierze szerokość i włożę jeszcze coś pomiędzy gumę a stabilizator przedni żeby zobaczyli luz..

 

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli może być tak jak pisałem wcześniej

To wszystko nw poprzednim poście dotyczyło oczywiście stabilizatora tylnego, który dla obydwu generacji wygląda "na oko" tak samo

 

Stabilizatory przednie w T1 i T2 różnią się kształtem i sposobem mocowania, więc różnica w ich grubości to już może być loteria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...