Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

T 30 centralny zamek


kruchy18

Rekomendowane odpowiedzi

witam. potrzebuje pomocy w moim t 30 2004 r centralny po zamknięciu z pilota po chwili sam się otwiera (czasami trwa to 2 sek a czasami 20 s). po otwarciu kierunkowskazy co 10s blikają dwukrotnie do momentu aż powtórnir zamknę go pilotem .

i albo jest dobrze albo wszystko zaczyna się od początku. odłączyłem kluczykiem alarm pod maską ale problem nie znikł. Dodam tylko że ostatnio rozładowałem aku*(pozostał na światłach) i problem zaczął sięchyba po powtórnym podłączeniu. X mam od listopada i wcześnie nie musiałem bateri odłączać. Kluczyki są oba działają ok. Pomóżcie bo będzie tak migał całe noce.dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w instrukcji do alarmu nic o tym nie piszą. Takie zachowanie nie jest standardowe. Centralny zamek jest standardowym wyposażeniem X'a i gdy nie ma zamontowanej centralki alarmu to raczej tak się nie zachowuje. Ja nie mam centralki alarmowej i nigdy nie miałem problemów po odłączeniu akumulatora.

Znajdź w necie instrukcje do alarmu i poszukaj w niej jak alarm zgłasza problemy. Lub podaj nazwę i wersję centralki alarmowej to może ktoś się wypowie.

Alarm jest wyposażeniem dodatkowym i pewnie każdy sprzedawca montował inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie usterka związana była z uszkodzonym czujnikiem zamknięcia drzwi od strony pasażera wymieniłem i narazie ok. Zobaczymy co dalej. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...