Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lusterko do N15 a P11


pedroz

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie za 100 pkt. Czy lusterka w N15 sa takie same jak w P11? Bo na pierwszy rzut oka wygladaja bardzo podobnie. Chodzi mi o cos takiego:

P11: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=67472987

N15: http://www.nissanklub.pl/nasze_auta.php?pi...tid=12&p=20

Ja mam lakierowane w N15 takie jak u Bort'a powyzej (z czarna obwodka). Wyglada toto tak jak to z allegro. Poszukuje wlasnie prawego lustra lakierowanego (aktualnie prawe mam nie lakierowane i wyglada to paskudnie) i zastanawiam sie, czy ew. nie kupic takiego od P11 - tylko pytanie: czy bedzie pasowalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyczne napewno nie są. Miałem N15 i przyglądałem się temu lusterku, bo chciałem je polakierować. Teraz mam P11 i widzę różnicę. Choć szkło podobno jest identyczne... Tak twierdzą handlarze.

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyczne napewno nie są. Miałem N15 i przyglądałem się temu lusterku, bo chciałem je polakierować. Teraz mam P11 i widzę różnicę. Choć szkło podobno jest identyczne... Tak twierdzą handlarze.

 

:( Do P11 takie lustra sa, a do N15 nie widac. Najwiekszy problem w tym, ze te lakierowane i nielakierowane roznia sie budowa. Gdyby nie to, to bym lakierowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( Do P11 takie lustra sa, a do N15 nie widac. Najwiekszy problem w tym, ze te lakierowane i nielakierowane roznia sie budowa. Gdyby nie to, to bym lakierowal.

 

Jakbyś miał możliwość to przymierz! Jeśli uchwyt pasuje, to co to kogo obchodzi czy obudowa jest taka sama? :)

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( Do P11 takie lustra sa, a do N15 nie widac. Najwiekszy problem w tym, ze te lakierowane i nielakierowane roznia sie budowa. Gdyby nie to, to bym lakierowal.

Jakbyś miał możliwość to przymierz! Jeśli uchwyt pasuje, to co to kogo obchodzi czy obudowa jest taka sama? :)

Jak bym mial mozliwosc przymierzyc, to bym nie pytal :lol: A obudowa wlasnie na tych zdjeciach na pierwszy rzut oka wyglada tak samo, dlatego sie zainteresowalem :D I wlasnie na takiej samej obudowie mi zalezy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...