Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie się znajduje filtr paliwa ?


Koondzio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzeba mi szybkiej porady gdzie mogę w Nissanie QQ 1.6 bezzyna 2010r po FL znaleźć filtr paliwa ? Gdzie on jest jak go wymienić i jaki wgl polecicie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyło w górnym rogu forum wpisać w wyszukiwarkę potrzebne haslo

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/84326-filtr-paliwa-16-benzyna/?hl=%2Bfiltr+%2Bpaliwa

Jest w zbiorniku i jest niewymienialny.

A coś się dzieje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie bo Tata mi kazał poszukać, gdzie się znajduje nie wiem czy chciał wymienić czy coś . bo jutro chyba wszystkie filtry i oleje bedzie wymieniać . Kabinowy zmienił wcześniej bo nie wie kiedy był wymieniany a śmierdziało już i jak wyją to ssyfu co nie miara . Dzieki za pomoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabinowy zgoda,nawet po pól roku może być syf :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom a by go kopiliśmy od Szwaba, i nie wiadomo kiedy co wymieniane . Tak więc do tej pory nie mam kiedy ale jutro chyba do kumpla pojedzie i powymienia wszystko bo 2 miesiące mamy go już . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro był taki syf na filtrze ,jak wyglada sprawa sprawności klimy?Dobrze chłodzi?


Zaglądaj tutaj częściej,dowiesz się wiele więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci, że klima chłodzi dobrze . Jak włączyć to po chwili już w samochodzie mroźno. :D Wiem dowiedziałem się już sporo rzeczy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...