Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Jakie tarcze i klocki hamulcowe do 1.6 ?


Gość zbynio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zastanawiam się nad zakupem tarcz hamulcowych przednich do mojej P11 1,6. Waham się między Brembo ,a Zimermann. Co moglibyście doradzić?? Może jakieś inne sugestie??

Proszę również o poradę co do kloców jakieś rozsądne cenowo ale i o dobrej jakości.

 

dzięki z góry i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram temat (stoje przed identycznym wyborem) :)

Pomimo ze duzo zostalo juz o tarczach i klockach powiedziane to o zimmermann sport znalazlem tylko dwa posty na naszym forum (choc oba pozytywne;) moze jezdzi ktos jeszcze na takich i chcialby sie podzielic swoja opinia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę ci polecić kombinację Brembo +Remsa. Sam na takiej jeżdzę i sprawuje sie rewelacyjnie. Jeszcze dobra jest kombinacja Brembo+Textary ale tekstary sa w granicach 130-150 zł. Wiesz nasz kolego zajmuje sie sprzedażą tych właśnie elementów. I on najlepiej by ci doradził. ja własnie kupiłem od niego i jestem zadowolony. Polecem go :!:

 

Namiar do niego na gg: Banshior 1785751

 

PZD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z lektury kilku tematów o klockach i tarczach z naszego forum wynika ze zdania o tarczach brembo są podzielone... wiele osób (tak jak Ty) je poleca ale trochę miało z nimi mocno średnie doświadczenia... dlatego właśnie tak bardzo interesują mnie zimmermany...

a o e-parts.pl wiem i jakbym szedl w brembo to wiem gdzie zastukac :)

 

pzdr :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele osób (tak jak Ty) je poleca ale trochę miało z nimi mocno średnie doświadczenia... dlatego właśnie tak bardzo interesują mnie zimmermany...a o e-parts.pl wiem i jakbym szedl w brembo to wiem gdzie zastukac

 

Rozumiem. Poprostu taka jest moja opinia na temat Brembo. Na temat zimer....nie wypowiadam sie bo nigdy z nimi się nie zetknąłem. :-k

 

PZD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info :)

jeszcze nie wiem co z nimi zrobie.... ale jutro nie wymieniam wiec sie jeszcze pozastanawiam. Korca mnie troche te zimmermanny ale drogo wychodza i nic o nich nie wiadomo...

 

w kazdym razie dzieki!

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...