Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nie mam polskiej instrukcji wiec pytam i dziekuje.


monika99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na NCII nacisnij i trzymaj SETUP  a drugą ręką kręć prawą gałką najpierw w lewo na max później w prawo na max i w lewo na max,w trakcie kręcenia powinna wyświetlić Ci się informacja o systemie.To chyba wszystko co można się bliżej tak na już dowiedzieć o NCII.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę Nowy. ;) Dlatego dziwię się, że chcesz swojego sprzedać. :)

Dlatego , że chcę jeszcze zdążyć przed złodziejami . ;) ...tfuu! . Edytowane przez nowy 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zależy jakich i gdzie.

Pytałem w dwóch ASO o haki: stały - przykręcany na śruby, wypinany zabezpieczony kluczykiem i automat chowany pod spodem.

ASO 1 - ceny odpowiednio: 800, 1600 i 2100;

ASO 2 - ceny odpowiednio: 1100, 1800 i 2500.

Już nie pamiętam ale były to chyba haki Brink. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszorek !

Co do tych pierwszych  cen to nie uwierzę ...

Weżmy najuboższy wariant  : koszt samego haka Brink ok. 500zł , moduł w zależności od rodzaju : wyłączający czujniki cofania droższy ok.300zł, czy ten tańszy przy których 'wyją " czujniki ~200zł . Wychodzi na to ,że montują hak w gratisie ? ;)

Ten drugi "zestaw" cen jest wiarygodniejszy jeśli chodzi o ASO.

Swój hak Thule i moduł zakupiłem sam, montował go zaprzyjaźniony mechanik a instalację ASO by nie stracić gwarancji . Taka opcja wyszła mi najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszorek !

Co do tych pierwszych  cen to nie uwierzę ...

Weżmy najuboższy wariant  : koszt samego haka Brink ok. 500zł , moduł w zależności od rodzaju : wyłączający czujniki cofania droższy ok.300zł, czy ten tańszy przy których 'wyją " czujniki ~200zł . Wychodzi na to ,że montują hak w gratisie ?  ;)

Ten drugi "zestaw" cen jest wiarygodniejszy jeśli chodzi o ASO.

Swój hak Thule i moduł zakupiłem sam, montował go zaprzyjaźniony mechanik a instalację ASO by nie stracić gwarancji . Taka opcja wyszła mi najtaniej.

Właśnie dlatego napisałem CHYBA.

Sprawdzałem te ceny wiosną, więc może coś pokręciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - co masz za samochód.

Zakładając, że  Qashqai II - bo w tym dziale pytasz - to na lewej manetce od kierunkowskazów, którą włącza się światła mijania jest pozycja AUTO - trudno nie zauważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to AUTO, to o kant doopy rozbić. Dobre przy ładnej pogodzie lub gdy robi się ciemno. A przy takiej jak jest dzisiaj u mnie czyli mżawka i ograniczona widoczność, to szybko można mandat zarobić. Bo AUTO twierdzi, że nie ma potrzeby jeździć na światłach mijania, a MILICJA zapewne by tak nie twierdziła. No cóż, chyba nie można za wiele wymagać od automatu i należy czasem pomyśleć samemu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to AUTO, to o kant doopy rozbić. Dobre przy ładnej pogodzie lub gdy robi się ciemno. A przy takiej jak jest dzisiaj u mnie czyli mżawka i ograniczona widoczność, to szybko można mandat zarobić. Bo AUTO twierdzi, że nie ma potrzeby jeździć na światłach mijania, a MILICJA zapewne by tak nie twierdziła. No cóż, chyba nie można za wiele wymagać od automatu i należy czasem pomyśleć samemu. :D

 

lub w komputerze można przestawić aby wcześniej czujnik zmierzchu reagował jak dobrze pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"55 nebo 65" czeski film, powiedzcie mi prosze ile paliwa miescie sie w moim autku :)

Ludki kochane, popatrzcie do instrukcji i powiedzcie mi jak wielki mam zbiornik paliwa. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jest tajemnica Nissana ?

 

http://www.motofakty.pl/samochody/dane-techniczne/nissan/qashqai/i-2007-2013-suv/1-6-dci-diesel-5d-130km-skrzynia-manualna/

Mój zbiornik mieści 65l

 

Ja również nie posiadam instrukcji obsługi :)

Na weekend pożyczyłem autko wnuczkowi i teraz zmieniło mi się działanie pilota ?

Wcześniej po zamknięciu mogłem zaraz otworzyć teraz muszę czekać kilka minut aby otworzyć zamek ?

Wcześniej po kilku minutach zamki same się blokowały teraz nie ?

Co jest przyczyną ?

Na forum nie znalazłem odpowiedzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli to Monika ma Qq II  Pb !?

Ten ma mniejszy zbiornik - 55l.

Edytowane przez nowy 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak odebrałem auto i podjechakem na stację to przeżyłem zdziwnienie że weszło mi 56 zamiast 55 a wiadomo ze cos tam jeszcze było zalane w fabryce. Może to wina wlewu i jego objętości o której producent nie pomyślał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi prosze gdzie moge podlaczyc "OBD2" , podobno gdzies po kierownica, szukalam i nie znalazlam,, mlodziez, ktora potrafi lepiej nurkowac takze nic nie znalazla, zdielam klape od bezpiecznikow i tez nic,,,czyli nic. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika,ah Monika dziewczyna....Czy tak jest nie wiem :D

A wystarczyło rączką,delikatnie podotykać pod kierownicą! Mówię tu o dolne jczęści...deski rozdzielczej :D

Otóż Moniko,nie trzeba nurkować ,pod kierownicą z lewej strony masz cięgna,wlew i klapa.10cm w prawo pod brzegiem plastiku jest wycięcie,w tym wycięciu znajdziesz kostkę i wyczujesz na niej palcami piny do podłączenia.Ale!!! Kostka jest przymocowana do deski tak aby nikt niepowołany się nie podłączył,a serwisy łączą się za pomocą Bluetootha


Poza tym ,jeśli się nie mylę,to do naszych luksusów potrzebne jest OBD 3 a serwisy używają już Nissan Consult 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kolego, znalazlam klape, pisze na niej OBDII, ale trudno to zauwazyc, takze trudno ja wytargac, ale OBDII pasuje i spelnia swoje zadanie.


Wczoraj na parkingu bardzo smierdzialo z mojego QQ (czytalam, ze wypala sie jakis filter, czy cus) towarzyszylo mu intensywna praca chlodzenia silnika (bylo juz chlodno) powiedzcie mi prosze jaki to filter ? :)

Edytowane przez monika99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się wypala to DPF,cząstek stałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke poczytalam o DPF i troszka sie przestraszylam,,,wczoraj wracalam do domu i mialam okolo 60% wieksze zuzycie paliwa niz normalnie, teraz wiem dlaczego (filtr sie wypalal) po zatrzymaniu na parkingu smierdzialo, czy QQ sygnalizuje jakos, ze w tym momencie wypala sie DPF, gdyz z tego co przeczytalam nie powinno sie wtedy walaczac silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...