Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nie mam polskiej instrukcji wiec pytam i dziekuje.


monika99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, Jacku palowania nie bedzia, (szkoda) obiecuje,  pewnie nie do konca zastalam zrozumianam, tu chodzi o program, ktory glosna mowi o radarach i jest na biezaco

aktualizowany przez kierowcow i z nasza navi nie nic wspolnego, ale moze pomoc gluchym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Jacku palowania nie bedzia, (szkoda) obiecuje,  pewnie nie do konca zastalam zrozumianam, tu chodzi o program, ktory glosna mowi o radarach i jest na biezaco

aktualizowany przez kierowcow i z nasza navi nie nic wspolnego, ale moze pomoc gluchym ;)

Chodzi być może (w Polsce) o Janosika, który może pracować "w tle" i informować o radarach, kontrolach, wypadkach i innych utrudnieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Janosika można ustawić tak że automatycznie się uruchamia w aucie i informuje przez głośniki samochodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto z inteligentnym kluczem mozna latwo ukrasc,,,zlodziej obserwuje kogos kto na parkingu pod slepem wychodzi z QQ np. nastepnie zbliza sie do niego w kolejce do kasy i skanuje jego klucz, podchodzi do auta i odjezdza...ile w tym moze byc prawdy ? :(

kilka tygodni temu emitowali w tv film pokazujacy taki atak, ponizej inny film gdzie sposob dzialania jest podobny tylko ze sprawcy to niemieccy policjanci ; ) od 3:46 min filmu

 

 

przed takim atakiem skutecznie ochroni metalowe pudelko ; ) ktore ekranuje sygnal, 4:58 min filmu

 

ubiegloroczne statystyki polskiej Policji wskazuja ze japonskie samochody upodobali sobie zlodzieje dzialajacy w Warszawie, pewnie jakas grupa wyspecjalizowala sie (weszla w posiadanie elektroniki lamiacej zabezpieczenia 'japonczykow')

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc mamy prosty sposób na zabezpieczenie,może nie jest wygodny do końca niemniej wart w pewnych sytuacjach do zastosowania.

Zaczynam szukać pudełka,to tak na wyrost bo posiada taki sprzęt nieliczna grupka chętnych na cudze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubiegloroczne statystyki polskiej Policji wskazuja ze japonskie samochody upodobali sobie zlodzieje dzialajacy w Warszawie, pewnie jakas grupa wyspecjalizowala sie (weszla w posiadanie elektroniki lamiacej zabezpieczenia 'japonczykow')

Słowo klucz - samochody japońskie. QQ ani japoński, ani francuski, taki kundel po prostu. :D

Natomiast o upodobaniach warszawskich złodziejów rzeczywiście robi się coraz głośniej i ze statystyk, które gdzieś widziałem wynika, że w samej tylko Warszawie zginęło więcej nowych Mazd 6 niż na terenie całego kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo klucz - samochody japońskie. QQ ani japoński, ani francuski, taki kundel po prostu. :D

uwazasz ze taki mariaz to mezalians? czasem dobrze jesli krew sie miesza, nie dochodzi do degeneracji genetycznej ; )

 

mysle ze obie firmy odniosly korzysc z fuzji a ze auta dzis sa jakie sa to trend ogolny, za dekade lub dwie pewnie beda sie na tym forum licytowac nie KM tylko Watami

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A silniki 1.2 będziemy wspominać jako te o wielkiej pojemności. :D

Moje osobiste zdanie na temat tego małżeństwa jest takie, że Nissan dzięki Renault trochę wyładniał, bo zyskał lepsze materiały wykończeniowe, a przez to zaczął bardziej trafiać w gusta Europejczyków. W zamian Renault przejęło od Nissana szereg dobrych rozwiązań mechanicznych, a w tym silniki.

Ogólnie wg.mnie Renault skorzystało bardziej. Może gdyby Nissan ratował Renault, to byłoby inaczej. Jednak to Renault raczej ratowało Nissana więc jest jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tym tropem idąc ,kto widział na żywo kajdara , chyba przejął wcześniejsze materiały z nissana :devil:


a jak pięknie trzeszczy ,od samego  patrzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeszczy, nie trzeszczy, ale silnik lepszy (czyt. z większą mocą) Renault zarezerwowało dla Kadjara (1.2 TCe 130 KM).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla 1,6 też 130KM , żeby było sprawiedliwie .tyle że w dieslu  :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu(a dokladnie 10)mielismy primere p12 z2.2 dci.Auto kupione jako nowka po okolo pol roku trafilo z powrotem do dilera z powodu trzaskow,skrzypienia i tym podobnych ułomności.Teraz gdy mam z powrotem nissana to widzę jak ogromny skok został dokonany jesli chodzi o jakosc materiałów uzytych do wnetrza auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeszczy, nie trzeszczy, ale silnik lepszy (czyt. z większą mocą) Renault zarezerwowało dla Kadjara (1.2 TCe 130 KM).

 

jeździłem tą Renówką  i wg mnie odczucia są identyczne z Nissanem Qashqai 1.2 115KM więc oprócz samopoczucia posiadania więcej niż 115KM nic więcej nie oferuje ta wersja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie, jak tak. :D Większy bagażnik na przykład.

Nie żebym był fanem renówek, ale już nie brońmy Nissana za wszelką cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manixio, wiesz stary draniu, że Cię lubię, ale znów muszę walnąć kontrę. ;)

Już tandetniejszego plastiku od tego, z którego zrobione są szybki zegarów w QQ, to ja w życiu nie widział.

Nawet mucha potrafi pozostawić nieusuwalne ślady swoich pazurów na tej szybce. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co muchy puszczasz do środka!?

Zimny łokieć lubisz mieć???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko muchy, a nawet bąki puszczam. :D Przynajmniej w przyszłości nikt nie zarzuci temu kto kupi ode mnie QQ, że kupił samochód wypierdziany przez Niemca. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...