Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nie mam polskiej instrukcji wiec pytam i dziekuje.


monika99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sygnalizuje właśnie gwałtownym wzrostem spalanie oraz ten "smrodek" reszta to automatyczna procedura ,pod warunkiem ,że silnik rozgrzany i odpowiednia trasa i obroty.Jeśli jeździsz tylko np. w mieście,ciężko spełnić te kryteria i wtedy może zapalić się kontrolka DPF ,sygnalizując że trzeba dać"po garach" w trasie,inaczej servis i procedura servisowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie donosze, ze udalo mi sie znalezc "J11 manual" niestety po angielsku, 338 stron w formacie pdf ciezar pliku niecale 5 MB jesli ktos z Was potrzebuje................ :)


J11 manual

J11 manual.pdf

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniko,możesz zamówić surowy zderzak w salonie,ale będzie drogo.Możesz zamówić zderzak u lakiernika jeżeli ma być z malowaniem,on sobie poradzi,a ty zapłacisz.Możesz kupić na allegro,są w cenach od 150-350 i więcej zł.Na allegro możesz również trafić na egzemplarz we własnym kolorze i bez rys,więc może być tylko montaż.Skoro był krawężnik za wysoki,to jeszcze pytanie,czy ślizgi-mocowanie na błotniku nie uszkodzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec: sam kraweznik nie byl wysoki okolo 10 cm ale w pewnym miejscu pewnie ciezarowka na niego najechala i druda jego strona sie podniosla, nie zwrocilam na to uwagi (zauroczona PA) w trakcie wyjezdzania przerwalam zderzak  w najcienszym miejscu, czyli tam gdzie sie wkreca hak holowniczy, patrzylam na Allegro ale niczego nie znalazlam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytaj jeszcze w warsztatach zajmujących się spawaniem plastiku,może dałoby się to tak naprawić,aby ślad był niezauważalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiem płacenia ubezpieczenia i nie korzystania z niego?

To po co je płacisz?

I na pewno drożej Cię to nie wyjdzie.

Na zbyciu mam tylko przedni zderzak, z drobnymi rysami. A sama naprawa wyszła wg faktury 4500 brutto.

Sam zderzak kosztował nieco ponad 1100.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiem płacenia ubezpieczenia i nie korzystania z niego?

To po co je płacisz?

I na pewno drożej Cię to nie wyjdzie.

Na zbyciu mam tylko przedni zderzak, z drobnymi rysami. A sama naprawa wyszła wg faktury 4500 brutto.

Sam zderzak kosztował nieco ponad 1100.

Tu muszę przyznać 100% racji koledze. I też się spytam po co płacić tyle kasy i nie naprawiać tego fachowo bez dziadowania w porządnym serwisie?. Ja płacę bo chce mieć konfort i psychiczny i finasowy dla tego bez wahania zgłaszam takie naprawy. 

Ale z 2 strony może dzięki Monice nie będą podnosić nam tych stawek za AC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ale z 2 strony może dzięki Monice nie będą podnosić nam tych stawek za AC :)"

Czasami warto pomyslec, przeciez u mnie jest tylko krotki odcinek przerwany, ubytkow nie ma, czujniki dzialaja sprawnie wystarczy tylko od strony wewnetrznej podkleic mata szklana ( zdanie mechanika) i niek nie zauwazy cieniutkiej kreski na czarnym tle, poczatkowo troszke spanikowalam ale juz mi minelo,,,kto wie ile razy jeszcze bede mate naklejac. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie,nie napisałaś wcześniej jak duże jest uszkodzenie,a z opisu wyglądało jakby się zderzak rozleciał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadom baba, lubi przesadzac, ale z czasem wraca na ziemie,,,,,,,,przy pomocy chlopow naturalnie (hihi ale Was polaskotalam). :P


Hmm, moji znajomi maja Nissana Primere dci 2,2 135 km czy jakos tam, 10 lat stara, z ich relacji wynika, ze wlewaja i jezdza,,,, warsztat-pytaja co to jest,,,,byl to jeden z argumentow kupna QQ, a tutaj dowiaduje sie, ile roznych usterek moze nam sie przytrafic, czy tak jest z wszystkimi markami, czy moze inni maja sie gorzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie połaskotałaś,bo ja jestem z miasta :D


Co do innych marek,mają podobnie,wystarczy wejść na ich fora dopiero się tam okazuje jakież to są te bryki bezawaryjne.Cóż polityka celowego postarzania  działa...czasami szybciej niż producent przewidział,czasami wolniej ale działa,niezależnie od marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie dzisiaj zastanawialam jak wymienic spalona zarowke np. kierunkowskazow w tylnej lampie (wlasciwie wszedzie) i jakie tam pasuja napisane jest, ze mam full led.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...