Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne - LED


pawcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega z tego sklepu za 7 żarówek kasuje w zależności od barwy światła od 70 do 100PLN. Na Ali zamówiłem 15 szt. takich samych ledów jak w tym sklepie za 3,90$  :whistle:

Podaj link do takich jak kupiłeś.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z tego sklepu za 7 żarówek kasuje w zależności od barwy światła od 70 do 100PLN. Na Ali zamówiłem 15 szt. takich samych ledów jak w tym sklepie za 3,90$  :whistle:

 

Jestem w 100% przekonany, że nie takich samych. Kolega te swoje testuje, czasem po kilka modeli przed wprowadzeniem do sprzedaży,  dolutowuje odpowiednie rezystorki przeciw żarzeniu, to nie jest przerzucacz towaru z Chin na allegro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie chinskie ledy nie zakłócają/ osłabiają wam sygnału radia?

Radio też mam chińskie  :D  :D  :D wszystko jest w porządku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie chinskie ledy nie zakłócają/ osłabiają wam sygnału radia?

Nic ,a nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a ja pośrednio.

Czy zauważyliście że gdy np stoicie " na luzie " pod domem - mrygają, drżą światła np tylne  i/lub oświetlenie wnętrza? ( to zauważyłem wczoraj  ).??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pewnie m.in. dlatego homologacji niet.

Lepiej i za mniejszą kasę, kupić osram cool blue intense. Zostaną jeszcze $ na komplet drogowych, coby nie były w innym kolorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do oswietlenia wewnatrz - ostatecznie kupilem te tanie na allegro, ktore sa podane na poprzedniej stronie. Super swieca:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś z szanownych użytkowników miał problem z wyjęciem oświetlenia tablicy rejestracyjnej? W moim wypadku przy prawej lampce jest bardzo krótki kabel, który uniemożliwia wyjęcie lampki i odpięcie oprawki żarówki. Każda kombinacja  kończy się jakimiś uszkodzeniami karoserii w okolicy lampki.Tak się składa, że przedwczoraj byłem na przeglądzie i zgłosiłem to przy okazji, odbierając samochód powiedzieli, że jest ok. Bardzo mnie zaskoczyła ta diagnoza bo porysowana tablica rejestracyjna (przed oddaniem auta do serwisu nie była uszkodzona) świadczy o tym, że musieli ostro z tym walczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt,ten z prawej jest bardzo krótki ale nie na tyle,żeby nie dało się wymienić żarówki,pilnowałem tylko,żeby oprawka nie uciekła mi do środka.Spróbuj delikatnie pociągnąć za kabelek,może się o coś zahaczył?Żeby wyciągnąć oprawkę bez żadnych uszkodzeń wystarczy delikatnie podważyć lampkę z prawej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to wymieniłem ale zrobić to w warunkach drogowych gdy np. zatrzyma kogoś policja i grozi mandatem za spaloną żarówkę...masakra oszczędzili 5cm kabelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej ,jak to jest montowane na stanowisku montażowym w fabryce,a inaczej jak musisz się do tego dobrać na drodze.Dla nich 5cm tu,5cm tam to już wzrost kosztów,niestety księgowy ponownie się kłania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na prawo Murphy'ego postanowiłem (na przyszłość) ułatwić sobie sprawę i przedłużyć ten przewód ale bez ingerencji w oryginalną instalację. W tym celu dokupię oprawkę żarówki z przewodami, na wolnych końcach dorobię "wtyczkę" i połączę z oryginalną instalacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Murphy się sprawdza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...