Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Po wymianie na LED mały problem- ledy lekko świecą po zamknięciu drzwi


krzycho59

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie zauważyłem że po wymianie żarówek na ledy w lampce przedniej, po uruchomieniu silnika ledy delikatnie pracują, można powiedzieć że się żarzą.

Po wyłączeniu silnika to samo do momentu jak nie zostanie odcięte zasilanie. Wyłączenie przyciskiem lampki powoduje całkowite zgaszenie led. Czy to problem z lampką czy tak ma być?  Elektryk twierdzi że to może istnieje jakieś minimalne minimalne napięcie po odłączeniu przez krańcówkę drzwi a ledy reagują bo im potrzeba minimalnego prądu.

Wdzięczny będę za opinie ale też spostrzeżenia ludzi którzy też zmienili żarówki na ledy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Najprawdopodobniej kupiłeś jakieś badziewne LED'y.
Ja między lusterkami mam fabrycznie zamontowany panel z punktowymi ledami na przednie fotele, a żarówki c5w głównego oświetlenia kabiny wymieniłem na ledową c5w. Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku po wyłączeniu przyciskiem nic nie żarzy.
Dodam że w bagażniku też wymieniłem zwykłą w5w na ledową i też "gaśnie od strzała"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewykluczone - nie starałem się specjalnie wyszukiwać najdroższych- możesz powiedzieć gdzie kupiłeś swoje. Dodam że lampki boczne z tyłu oraz w bagażniku nie świecą po zamknięciu drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu,mają wyznaczoną biegunowość i niestety sterowanie w lampce jest minusem,a plus jest stały więc będą się żarzyć.Musisz kupić lepsze ledy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Ja założyłem dokładnie TE   

Efekty pokazałem Tutaj

Zaznaczam, że te w5w 9-cio ledowe gabarytowo niczym nie odbiegają od zwykłych, ale świecą o wiele mocniej. Masz na podanej stronie też 5-cio ledowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem i założyłem żarówki typu led z CAN BUS i po problemie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...