Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

mocowanie zderzaka stalowego terrano d21 3.0 v6


MrMikee

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ,szukam sensownego sposobu na montaż zderzaka stalowego pod wyciągarkę bo to na czym trzymał się standardowy jest zrobione z bibuły.

 

jak na razie to znalazłem dwie opcje:

 

1.Nowe mocowanie na wzór standardowego z blachy 6mm

 

2.Mocowanie od spodu w miejscu haków do rwania  z błota

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede laczyl 2 opcje

tak jak pisales zrobie na wzor starych ale dolem tez to polacze z otworami pod haki

 

 

post-93708-0-04037000-1481055943_thumb.jpg

post-93708-0-89061400-1481055946_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałeś się nad wykorzystaniem dziur za chłodnicą? z tym że wiąże się to z jej demontażem na czas motania wzmocnień ,a tak będzie najlepiej jeżeli chodzi o rozkład sił powstających przy użyciu wyciągarki. Najlepiej jak jest zamontowana w jednej linii z ramą. Chyba że ktoś przetarł jeszcze inną drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty które podałem nie są moje ale kiedyś znalazłem na zagranicznych stronach album kolesia, który fajnie sam sobie wszystko porobił.

O jakich otworach za chłodnicą mówisz, bo teraz nie kojarzę?

Ja mam w planie tylko wsunąć w te oryginalne, a dałem dorobić wzmocnienie które dokręcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umnie zamocowane w standardzie 4rok śmiga i jestem zadowolony niezapominajmy że czym grupsza blacha na mocowaniach itd tym bardziej ucierpi rama lub inny słabszy elementw czasie niespodziewanego wypadku lub zderzenia czego nikomu nie życzę

 

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...