Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

J11 Face Lifting


marib
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Motorze nr 35/2015 w rubryce premiery pojawiła się informacja, że trwają już testy zmodyfikowanej wersji. Wprowadzenie na rynek zapowiadają na 2016. Czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat? Co się zmieni? Kiedy dokładnie w 2016? Warto czekać?

 

1138903c02c5fb97f7c56f16373f7ab3.jpg

 

 

Wysłane z mojego iPad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto czekac na nowy projekt zderzaka? Bo tylko to chyba sie w nim zmieni. A i chyba system naglosnienia jeszcze- Boss. Czy warto czekac? Wg mnie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie zmieni się kształt halogenów ( może będą LEDowe tak jak jest w opcji do nowego XTraila ) , powinno pojawić się nagłośnienie BOSE , zapewne zmienią się wzory felg ( albo tylko niektóre )  może pojawi się napęd 4x4 dla wersji 1.6DIG-T  lub może opcja 4x4 + automat ?

 

bo tak z 2 strony to QQ niczego nie brakuje :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4x4 i automat w 1.6 dig-t -to akurat bylo by bardzo mile widziane. Gdybym kupowal QQ raz jeszcze i gdyby to mialo byc dostepne- wtedy bym poczekal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straci swój wyraz.Upodobni się z boku do kadjara ,a z przodu starszej wersji Qqłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak którejś soboty wezmę flexa śrubokręt i nóż do tapet to se :) wyrzeźbię takie same halogieny i będę po drugim face liftingu :) 

Obecna wersja ma ładny pyszczek , jeśli zrobią to co proponują to go trochę oszpecą ?

Nie podoba mi się ten płaski plaster miodu pomiędzy halogenami , przypomina tą ruską maskownicę spodu chłodnicy , coś tam nie gra optycznie ,ale to moja opinia innym może się podobać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko!!! Nie zwróciłem jeszcze uwagi na te jupitery a'la ze stadionu narodowego w zderzaku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko!!! Nie zwróciłem jeszcze uwagi na te jupitery a'la ze stadionu narodowego w zderzaku!!!

Co nie ....:)? te kwadraty jakoś kłócą się z obłą bryłą autka , takie to na siłę wpychanie nowych "tryndów " 

No chyba że to tylko photoshop 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie tez sie ta nowa wersja nie podoba wizualnie. Troche duzo tych oblosci z przodu. Patrzac na zdjecia, to zdaje mi sie, ze chyba tez cos zmienili w profilu drzwi -na dole widac roznice, jeden ma listwe ale i tak to nie ltumaczy tych roznic w dolnej czesci drzwi.

Tez sobie pomyslalem o photoshopie -cos ta nowa wersja za bardzo J10 mi przypomina.

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba czytają nasz dział o modyfikacjach i akcesoriach, bo dali siatkę ochronną chłodnicy na dole zderzaka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wg mnie ta są pierwsze przymiarki przed prezentacją J11 gdyż pierwsze szkice nowego QQ bazowały na modelu Hi-Crosser ( X-Trail ) z 2012 roku http://www.autoguide.com/auto-news/2012/03/nissan-hi-cross-hints-is-a-compact-crossover-wed-like-to-have-2012-geneva-motor-show.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina troche Dustera... :P

 

Dokładnie to samo miałem powiedzieć..droga wersja Dacii :/, paskudztwo jak dla mnie.

Traci cały swój urok i zadziorność. Tej wersji już bym nie kupił. Zresztą tak samo jak nowej wersji Kia Sportage gdzie poprawili tyłek a skopali zupełnie przód - ogólnie projektanci dają ciała w ostatnich miesiącach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez sie wydaje, ze to nie jest J11 po faceliftingu. Zbyt przydkie- aczkolwiek to jest kwestia dyskusyjna, ale juz napewno za bardzo zmieniajace charakter samochodu. I przekonany jestem, ze Nissan nie poszedl by w tym kierunku.

Jak to ktos powyzej napisal, pewnie byla to jedna z koncepcji przy powstawaniu J11.

Mysle, ze zdjecie z pierwszego postu pokazuje QQ po zmianach. I nie sa to zmiany duze, tylko kosmetyka jesli chodzi o wyglad. Ciekaw jestem czy nowa wersja jest cichsza niz obecna :devil:

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie.

Pamiętam te zdjęcia. Pochodzą sprzed 2 lat jak było wiadomo, że będzie nowy QQ i gazety spekulowały jak będzie wyglądał.

Na pewno widziałem te zdjęcia w Auto Świecie w połowie 2013 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się leasing mojego obecnego skończy w przyszłym roku,to do nowego modelu przekonałaby mnie tylko i wyłącznie benzyna 1.6 + napęd 4x4. Automat byłby mile widziany,ale bez niego przeżyję. Za to napęd 4x4 musi być,a drugi raz diesla nie kupię. Więc może Nissan pójdzie po rozum do głowy i wrzuci coś takiego na 2016 rok? :-)

Chociaż widząc co zrobili z X-Trailem,który był całkiem w porządku terenówką(oczywiście w granicach rozsądku), a w którym teraz napęd 4x4 jest tylko opcją,to wcale się nie dziwie że coraz mniej nissanowi na tym zależy w Qashqaiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dalej nie wiemy jak będzie wyglądał.

Ale pewnie będzie jak z z FL J10 czyli kosmetyczne zmiany karoserii a resztę to niech przeczytają nasze Forum i poprawią .

Byłbym zainteresowany ...:)

Edytowane przez nowy 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie jak zawsze , grzebną trochę przy lampach , grillu , może wyprofilują inaczej zderzak , ?

FL to tylko kosmetyka tak na oko średnio co 3 lata na większą rewolucję to trzeba poczekać jeszcze ze 3-4 lata J 12 :) .

Na wielkie zmiany bym się nie nastawiał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nowy gril na Chiny

 

CHENGDU, China (October 16, 2015) - Nissan today launched the new Qashqai in the Chinese market through its joint venture in China, Dongfeng Nissan Passenger Vehicle Company (DFL-PV).

 

Edytowane przez Kylonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lifting w stylu BMW - znajdź dwie różnice. Aktualni J11 mogą spokojnie pojeździć kolejne 3-4 lata. Smutno dopiero zrobi się przy J12. Ciekawe czy do europy lift ograniczy się również do przedniego zderzaka, a tak naprawdę do przeciwmgielnych czy może chociaż pokuszą się o nowe wzory felg tapicerek itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku trochę taka dziwna wersja - na pokaz.... a zwykłe lusterko wsteczne. Jak w dużym fiacie swego czasu. Jakoś mi się to "gryzie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku trochę taka dziwna wersja - na pokaz.... a zwykłe lusterko wsteczne. Jak w dużym fiacie swego czasu. Jakoś mi się to "gryzie".

No fakt, np. po kołach to N-Tec, kamery są ale czujników brak.

Edytowane przez myszorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja pierdzielę, panowie... będzie BOSE... a jak tak liczyłem, że w Teknie być miało... I co tera? ;-) Podsuną pakiety mod. dla wersji sprzed FL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...