Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

J11 Face Lifting


marib
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie źle się sprzedaje, bo.... to zwykły kaszkaj tylko z innymi światłami. Założę się, że większość ludzi nawet nie wie, że to co na przykład minie ich na drodze to X-Trail.... a nie Qashqai.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy X juz jest widzialem obejrzalem posiedzialem, wszedl do sprzedazy razem z gwiezdnymi wojnami (rouge). Fakt cena powala, ale w usa wersja 4x4 ze skorami, navi i podatkami to tez ze 33tys $ razy 4.2 to okolo 140tys zl, a w cenach netto to cena usa i pl chyba rowne. W usa przegrywa sprzedaz z CRV i RAV4, ktore nie sa tansze, nawet drozsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie czekaj, a jak poczekasz jeszcze trochę ............. to masz J12 i całkiem inna bajka, nowy system multimedialny i nowe silniki, możliwe że nawet ze zmiennym stopniem sprężania - bajka, więc te J11 będzie bardzo przestarzałe już.

 

pamiętaj tylko że przez pierwsze 2 lata J12 będzie miał problemy wieku dziecięcego więc jeszcze przeczekaj te 2 lata, a lepiej od razu na J12 FL, a ku ku....... zbliżać się będzie J13, pomyśl czy warto .............

Ale czy to nie bedzie zwykly FL ?

Bardzo watpie by to byl nowy model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienią zderzaki inny profil,dadzą obwódki jakieś inne,coś w środku pogrzebią,+ładny kolorek i juz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu - czyli faceliftingu:

Wczoraj w Detroit Nissan zaprezentował "nowego" Rogue Sport. Zwykły Rogue to nasz X-trail, a wersja sport to nasz Qashqai:)

 

http://moto.pl/MotoPL/7,88389,21220063,salon-detroit-2017-nissan-rogue-sport-qashqai-zza-oceanu.html

 

Pierwsza w oczy rzuca się nowa kierownica (podoba mi się bardziej niż obecna), ale zwróćcie też uwagę na inny soft w NissanConnect, złącze jack3,5mm i USB w przedniej konsoli obok złącza zapalniczki, nawiewy na tył (ruscy mają to od początku), a na dachu mały szyberdach zamiast panoramy. Trochę inaczej wygląda też tunel środkowy wokół lewarka zmiany biegów i inaczej przeszyli podłokietnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jeszcze tu:

 

https://www.nissanusa.com/crossovers/2017-rogue-sport

 

Te ikonki w NC są powiązane z tym ich radiem Sirius - czyli raczej to nie jest nowy system.

W ofercie mają jeden silnik 141 KM - nie mogę znaleźć nic o pojemności itp.

Z przodu pod logo nissana jest chyba umieszczony radar.

Tylne lampy mają inne wypełnienie - ale bardziej podobają mi się obecne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszemy dalej w temacie

Wycieczki pod Madzie Hanie i Renie Tutaj :http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/106023-qashqai-j11-a-inne-modeleoferty/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jeszcze tu:

 

https://www.nissanusa.com/crossovers/2017-rogue-sport

 

Te ikonki w NC są powiązane z tym ich radiem Sirius - czyli raczej to nie jest nowy system.

W ofercie mają jeden silnik 141 KM - nie mogę znaleźć nic o pojemności itp.

Z przodu pod logo nissana jest chyba umieszczony radar.

Tylne lampy mają inne wypełnienie - ale bardziej podobają mi się obecne.

 

2 litry, MR20DD jak w X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem szczerze, ze na takiego QQ z jasna skora to bym sie skusil ... tylko znajac zycie jest to wersja na US a w Europie pewnie dostepna bedzie tylko ta mega, mega brudzaca sie alcantara. Co do kolorkow - zdecydowanie niebieski, ale i nawet ten pomaranczowo-zloty jest tez do przyjecia

 

 

Sent from my iPad Pro using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna skóra wygląda dobrze tylko zaraz po wyjeździe z salonu. :(

Bajki.... jak dbasz to i w 8 letnim aucie wygląda dobrze. Z praktyki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w USA lada chwila wchodzi do sprzedaży mały Rouge Sport, czyli de fakto QQ, mam pytanie to zwykły QQ czy po liftingu,

 

bo jak wiadomo w USA wcześniej wchodzą nowe modele niż tu, przykład X-triala, a Ford Mondeo to chyba w USA miał wyprzedzenie ze 2 lata niż w EU

 

QQ w USA będzie sprzedawny z silnikiem 2.0 141KM CVT

 

2017-Nissan-Rogue-Interior-04.jpg

 

2017-Nissan-Rogue-Rear-01.jpg

 

2017-Nissan-Rogue-Front-03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazik,nie zakładaj tematu ,gdy istnieje już taki sam,poruszający te same kwestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę jeszcze inną dźwignię zmiany biegów i antena coś pomiędzy płetwą rekina a tym paskudnym batem. Może to też tylko na ich rynek. 
A co to tak ładnie dynda pod kierownicą?  :rolleyes2:

Edytowane przez pawcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacko029 szukalem nawet, nie wiem dlaczego nie znalazlem

 

Ciekawe jak bedzie sie te qq sprzedawal w usa, poprzednik slabo, ale tez ten znacnie atrakcyjniejsze body od exa.

Edytowane przez Kazik_R52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to tak ładnie dynda pod kierownicą?  :rolleyes2:

 

Pewno wtyczka do ładowania aku. :D Boją się, że będą musieli wymieniać. :D

 

A tak na poważnie, to może lampka do podświetlenia wnętrza, aby ładnie prezentował się na zdjęciach dla prasy? Czasem tak robią przy kręceniu w programach motoryzacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X w nowej wersji??? Jeszcze się ta nie opatrzyła a już zmiana ma byc...lepiej by się wzięli za jakość a nie ilość...

A co jest z jakością w X?? Ja tam nie narzekam. Patrząc na nowego Rogue, ten fl niewiele zmienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz bedzie

 

Juke

Rouge Sport

Rouge

Murano

Pathfinder

Armada

A jak ktos chce wiecej prestizu to cala paleta infiniti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy obecnej kierownicy to nowa kierownica jest moim zdaniem super :)  i wnętrze dużo zyskuje na nowoczesności ( jeżeli chodzi o wygląd )

 

z tego co wiem to na 90% wersja po liftingu zostanie zaprezentowana na najbliższych targach motoryzacyjnych czyli prawdopodobnie w marcu 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w USA lada chwila wchodzi do sprzedaży mały Rouge Sport, czyli de fakto QQ, mam pytanie to zwykły QQ czy po liftingu,

 

bo jak wiadomo w USA wcześniej wchodzą nowe modele niż tu, przykład X-triala, a Ford Mondeo to chyba w USA miał wyprzedzenie ze 2 lata niż w EU

 

QQ w USA będzie sprzedawny z silnikiem 2.0 141KM CVT

 

2017-Nissan-Rogue-Interior-04.jpg

 

2017-Nissan-Rogue-Rear-01.jpg

 

2017-Nissan-Rogue-Front-03.jpg

Dokladnie takie wnetrze mi odpowiada kolorystycznie w 100%

Kolorek niebieski lakieru chyba tez bym zmienil na ten zloto-pomaranczowy ... zestawienie perfekcyjne ... gdy sie taki pojawi w Europie to bede jednym z pierwszych na zamowienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...