Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

J11 Face Lifting


marib
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdzielę, panowie... będzie BOSE... a jak tak liczyłem, że w Teknie być miało... I co tera? ;-) Podsuną pakiety mod. dla wersji sprzed FL?

 

Nic nie podsuna, bedzie jak bylo. Jedyna opcja to sprzedac auto i kupic jeszcze raz ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Wy myślicie ,że producent ukrywa wersję po liftingu która będzie dostępna w Europie sprzedając w Chinach czy gdzies tam już tak wyglądające wersje ? wg mnie tak nie bedzie wyglądała wersja po liftingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiadomo.

 

Byłem w sobotę w salonie Nissana w Krakowie.

 

Na Powstańców Śląskich miły Pan stwierdził jednoznacznie że nie wie nic o face-lifting Nissana Qashqai. A to że coś jest w chinach to nie znaczy że i tu będzie, bo to inny rynek.

Tyle że dla tego pana Hyundai, Kia, czy Nissan to jedno i to samo.

 

Na Jasnogórskiej również całkiem miły Pan stwierdził że spodziewają się małego upgrade (dolna część przedniego zderzaka, nadkola, ...) ale nie wie czy to będzie od początku 2016 czy później.

Co ciekawe na Jasnogórskiej wyzbywają się samochodów "Demo".

Edytowane przez ClockMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiadomo.

 

Byłem w sobotę w salonie Nissana w Krakowie.

 

Na Powstańców Śląskich miły Pan stwierdził jednoznacznie że nie wie nic o face-lifting Nissana Qashqai. A to że coś jest w chinach to nie znaczy że i tu będzie, bo to inny rynek.

Tyle że dla tego pana Hyundai, Kia, czy Nissan to jedno i to samo.

 

Na Jasnogórskiej również całkiem miły Pan stwierdził że spodziewają się małego upgrade (dolna część przedniego zderzaka, nadkola, ...) ale nie wie czy to będzie od początku 2016 czy później.

Co ciekawe na Jasnogórskiej wyzbywają się samochodów "Demo".

Demo QQ u nich to już proponowali pod koniec września ;), jak szukałem dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to w obecnej wersji brakuje dobrego nagłosnienia, napędu 4x4 i mocniejszego silnika w automacie oczywiście i to powinno się pojawić w wersji po face liftingu.

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dla niecierpliwych faceliftingu - na salonie w Genewie ma sie pojawić zapowiedź wersji QQ Premium

 

f2e26225.jpg

 

Lakier - czarny mat z złotymi wstawkami, nowy grill i zderzak, koła 20''

w śrdoku skóra nappa, złote i karbonowe dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki pakiet powinien pojawić się  jako opcja ala coś jak GT-LINE w KIA skoro QQ w wersji NISMO Nissan nie chce sprzedawać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się podoba

znalazło się jeszcze wnętrze.

 

Qashqai_XTRAIL_Premium_Concepts4.jpg

 

apropo FL QQ to wszędzie podają datę na 2017r zmiany obejmą pewnie więcej aniżeli chińska wersja 2016 z przemodelowanym przednim zderzakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje,ale jak dla mnie to zlote dodatki to na karawan lub auto oligarchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się podoba

znalazło się jeszcze wnętrze.

 

Qashqai_XTRAIL_Premium_Concepts4.jpg

 

apropo FL QQ to wszędzie podają datę na 2017r zmiany obejmą pewnie więcej aniżeli chińska wersja 2016 z przemodelowanym przednim zderzakiem.

to co na zdjęciu to X-Trail (ma nawiewy z tyłu). X-Trail też ma być w wersji Premium wiec pewnie kolorystyka będzie taka sama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niecierpliwych faceliftingu - na salonie w Genewie ma sie pojawić zapowiedź wersji QQ Premium

 

f2e26225.jpg

 

Lakier - czarny mat z złotymi wstawkami, nowy grill i zderzak, koła 20''

w śrdoku skóra nappa, złote i karbonowe dodatki.

 

Na rejestracji pisze, ze to concept, nigdy nie wejdzie do seryjnej produkcji w tej formie. Na felgach tandetnie nalozone zolte warstwy w photoshopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co na zdjęciu to X-Trail (ma nawiewy z tyłu). X-Trail też ma być w wersji Premium wiec pewnie kolorystyka będzie taka sama

 

to co na zdjęciu to X-Trail (ma nawiewy z tyłu). X-Trail też ma być w wersji Premium wiec pewnie kolorystyka będzie taka sama

Nawiewy z tyłu są też u ruskich w QQ. Ale masz racje tunel środkowy zdradza że to X-Trail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Prawdziwy facelifting bedzie w przyszlym roku i jak na razie mozna tylko spekulowac co to bedzie. To co pokazal QQ w Genewie raczej rozczarowuje, zbyteczne ozdobki, zmieniona kierownica, jakas niezrozumiala obsesja carbonem. Zamiast dopracowac istniejacy samochod bawia sie w dodawanie kolejnych swiecidelek :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Znalazłem wizualizację 3D QQ model 2016. Przypuszczalnie jest to wersja na rynki azjatyckie, już wcześniej prezentowana na forum. Na zewnątrz znalazłem tylko różnicę w kształcie dolnego zderzaka i świateł przeciwmgielnych. Nowy kształt świateł przeciwmgielnych zapewnia lepsze doświetlanie zakrętów, czego mi osobiście brakuje w obecnej wersji. Ale z drugiej strony obecna wersja przedniego zderzaka bardziej mi się podoba.

Czy tak będzie wyglądał facelifting QQ na Europę? Zobaczymy.

W białym QQ prezentowanym w chińskim teście SUV-ów, oprócz wspomnianego zderzaka, wypatrzyłem różnice w postaci ręcznego hamulca postojowego ???, oraz nawiewu powietrzna na tylną kanapę i chyba inne radio.

 

http://humster3d.com/360-view/?id=146098

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedni zderzak wygląda jak spojler z F1,i jakiś taki kanciaty jest cały Qashqai.Ale światła w zderzaku są super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka w wersji chińskiej nie ma nawiewu na tylną kanapę. Ktoś wspominał, że w wersji rosyjskiej jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka w wersji chińskiej nie ma nawiewu na tylną kanapę. Ktoś wspominał, że w wersji rosyjskiej jest.

 

Jest, widac to na testach zza wschodniej granicy na You Tube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku ma zadebiutować pół-autonomiczna odmiana QQ. Może przy tej okazji będzie drobny FL.

 

http://www.v10.pl/Polautonomiczny,Nissan,Qashqai,zadebiutuje,w,przyszlym,roku,134485.html?normal

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...