Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Osiągi, mody i wykresy z hamowni naszych Nismo


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PMW

Sprawdz u siebie ciśnienie paliwa, masz typowy obiaw niedolanego dołu...

 

xtomek

Ten pomiar przy 200KM to był po wymianie starego mega zasyfionego i zardzewialego stożka co ledwo co przepuszczał powietrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze graty dają nam frajdę, a twoja czarna jest the best/wygląd i wnetrze :D Popracujemy, zobaczymy :D co wyjdzie. Może nie musżą być najszybsze i najmocniejsze, ale sa wspaniałe ;) Dzieki, że się pokazałeś na hamowni. :P

 

[ Dodano: Pon 20 Paź, 2008 20:47 ]

coobcio, a kto Cię namówił na rajd po stożęk, wiedziałem, policzyłem te 7% plus. I się sprawdziło. A jak zasysa, to....słychać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam plan jak shamować mojego automata ciekawe czy spodoba się on panu on hamowania a więc:

Sprawdziłem na drodze że jak jadę na zblokowanym III biegu od 115km/h w górę to nie zrzuci na II tak więć pomiar bym miał od 120 do 210km/h czyli od jakiś 4000 do 7000 obr.min - wartość maks Nm i maks KM powinna się mieścić w tym przedziale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

No chyba czas odświerzyć temat. Zaraz będzie morski Coobcia i nowa czerwona do shamowania. Per ardua ad astra :diabel2: Już nigdy nie będę jechał grupowo.

Nowa czerwona będzie miała 220/220. :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A to i ja się w tym temacie pochwalę... Nadal co prawda mój stary wykres, ale wkrótce będzie nowy jak tylko po montujemy nowe gadżety. :)

 

Tak więc 0,8 Bara =

 

hamowanko.jpg

 

:)

 

Autko aktualnie jeździ na 1.1 bata, więc szacuję moc na ponad 300KM... :)

 

Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to i ja się w tym temacie pochwalę... Nadal co prawda mój stary wykres, ale wkrótce będzie nowy jak tylko po montujemy nowe gadżety. :)

 

Tak więc 0,8 Bara =

 

hamowanko.jpg

 

:)

 

Autko aktualnie jeździ na 1.1 bata, więc szacuję moc na ponad 300KM... :)

 

Piotrek.

No, no. To żeś w Nissanach pojechał. Jak Ci powiem, że zazdroszczę, to chyba uwierzysz. Pozdro od czerwonej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no. To żeś w Nissanach pojechał. Jak Ci powiem, że zazdroszczę, to chyba uwierzysz. Pozdro od czerwonej.

 

Dzięki stary! :)

To nie był mój cel, żeby ludzie zazdrościli, ale to miłe, że doceniasz mój wysiłek... :) Włożyłem go więcej niż kasy... a jeszcze trochę przede mną. :)

 

Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja wykresa wklejam, mój 200SX z nieszczelnością po stronie tłoczącej (chyba wiem gdzie puszcza), odpowiednio wykres 0,75-0,85bara i okolice 1 bara z wachaniami do 0,88:

1barvs08.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja wykresa wklejam, mój 200SX z nieszczelnością po stronie tłoczącej (chyba wiem gdzie puszcza), odpowiednio wykres 0,75-0,85bara i okolice 1 bara z wachaniami do 0,88:

 

Ey!! Papugujesz moc! Tak się nie bawimy! :)

 

P.S. Przywiozłeś tą skrzynię, podrzucił ją Czarek?

 

Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, gratulacje dla morskiej przy otwartej kurtynie ... i nadzieja że turbo SR20VE, nowa czerwona dołączy do klubu 300!!! Już teraz trzeba pomyśleć o 205-kach na przód. Toyasy 195x40xR15 do upalania na przodzie nie dają rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, gratulacje dla morskiej przy otwartej kurtynie ... i nadzieja że turbo SR20VE, nowa czerwona dołączy do klubu 300!!! Już teraz trzeba pomyśleć o 205-kach na przód. Toyasy 195x40xR15 do upalania na przodzie nie dają rady.

 

Ja mam 215 i momentami jest za mało... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 215 i momentami jest za mało... ;)

No to w czerwonej szerokie nadkola trzeba zrobić. Dosyć trudno na 195 wystartować z 4000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i cyferki znowu w górę idą:

200sxnowewalkizvtcibezvtc.jpg

 

Zmieniłem wałki na HKS step 2 264... DOładowanie dalej w granicach 1 bara z tym że chwilowe przeładowanie było do 1,15...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pozwolę sobie wrzucić wykresik mojego Pickupa ..na boxie, fajny przebieg momentu w całym zakresie..od początku + 20 do 30 Nm

dsc01257.th.jpg

Edytowane przez heko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojoj ale późno wstaje suszarka jak na diesela - w nissanie to norma :D

Katy obowiązkowo won :D

 

 

...no cóż...dla mnie to też dziwny przebieg,ale skoro Nissan tak ma...a co do katów..jak je wyrżne, to suszarka będzie do opanowania..bo w Fordach mam inne doswiadczenia..i czy tu w ogóle jest prekat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Almerahc 2,2 Di pierwszy mod zamiast chipa to albo wytluczenia kata albo najlepiej cały luźniejszy wydech w tym drugim przypadku dochodzi do 10KM i 30Nm i suszara pełen ciąg daje już od 2000...

Samo wywalenie maks wartości mniej poprawia ale najważniejsze że ciąg też jest od tych 2000...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

...no to wrzucę ostatnią Nawarkę na RedBoxie...wyjątkowo mocna w serii...zazwyczaj maja ok.155KM:rofl:

 

navaraxps1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Siema, widzę że już dawno nikt nic nie wrzucał, zamieszczam to, czego Coobcio dokonał w mojej P11 2.0 SR20De.

post-38853-0-75069900-1331487796_thumb.jpg

Dodam, że został zmieniony wałek ssący od GT, mod rozrządu i przyspieszenie zapłonu.

Edytowane przez Nurek86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Skiba1929

Szeryfa Sunny GTI Stan na dzień 5 marca 2005

 

szeryf1.gif

Wykres lepszy po wyciągniaciu zwęrzki z ukl. dolotowego

 

Zmiany:

- przyspieszony zapłon

- brak katalizatora

- koncowy tlumik Ulter

- zwiękoszne cinienie na wtryskach

 

 

 

Szeryfa Sunny GTI Stan od 8 marca 2005

szeryf2.jpg

 

Zmiany:

- to co poprzednio+

- wydech o średnicy 55mm

- koncowy tłumik Remus

- porting kolektora wydechowego

 

Pomiary z G-techa Pro:

0-60mph w 8,09sek (na zwęrzce)

 

Ile może kosztować chiptuning nissana x-triala 2.2 cDi i co można wycisnąż z obecnych 135KM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siema, widzę że już dawno nikt nic nie wrzucał, zamieszczam to, czego Coobcio dokonał w mojej P11 2.0 SR20De.

post-38853-0-75069900-1331487796_thumb.jpg

Dodam, że został zmieniony wałek ssący od GT, mod rozrządu i przyspieszenie zapłonu.

Jak tam spalanie się prezentuje po zabiegu zwiększania mocy :) ?

Auto nadal cieszy czy jest już mało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Kaśka 2.0dci 150KM z wyciętym dpf ....zaskoczył mnie brak odcinki i ciągły wzrost mocy, nawet pow 5000obr!!!

 

 

 

nissanqashqai20dci150km.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...