Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

STACJA MULTIMEDIALNA dla QQ


quna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie.Sorry za literowki bo pisze z telefonu.

Ja kupiłem 2tyg. temu i teraz zamontowałem sam taką oto stacje multimedialna

2 din car stero radio head unit navigation for honda nissan qashqai kia Quad-core Android 4.4.4 GPS 7 inch HD 1024*600 screen

http://s.aliexpress.com/n6ZR3uEn

(from AliExpress Android)

Jestem mega zadowolony. Radio b.dobrze odbiera, rozdzielczosc ekrano 1024x600 , system android, antena wi fi 2x wejscie micro sd , 2x kabel pod usb. Sprzedajacy dodal kable do nissana oraz nawigacje iGo. Ja wgralem druga Automape mam podlaczony modem wifi z orange internet smiga jak milo.Mozna zrobic dowolny kolor podswietlenia klawiszy itp. Odtwarza filmy . Teledyski . Bajki . Dziala sterowanie z kierownicy itp. Wyszlo mnie to niecale 1000zl. Wszystko po Pl.

Witaj, odpowiedz mi na pytanie jak wygląda sprawa z anteną GPS jest wbudowana w urządzeniu czy trzeba ją umieszczać w jakimś konkretnym miejscu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

horte widzę że masz takie samo radio jak ja,mam z nim problem na początku wszystko działało,wgrane zostało parę aplikacji i nagle padło WiFi i bluetooth i teraz nie wiem czy to elektronika czy coś w systemie,fachowców u mnie brak,w necie niewiele jest informacji eh........ ;-( a miało być tak fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witam :)Mam radio na androidzie 4.2.2. wgrałem mapy sigic,root managera.superuser.Roota to nawet nie zdążyłem uruchomić.Zwiecha i koniec Przywracanie systemu muli muli i nic. :(

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radia są produkowane  z dwoma systemami.

No teraz to wiem :mad: że te aplikacje nie do końca współgrają,coś musiało zaszkodzić.

Zlecił bym gdzieś wgranie powtórnie androida,ale nie wiem na ile to pomoże.

W każdym razie ostrzegam  wszystkich posiadaczy aby podchodzili ostrożnie przy wgrywaniu czegokolwiek.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Panowie. Kupilem radio takie jak opisywal horte. Jednak nie ma tam przejsciowki do podlaczenia P&P tylko wiazka kabli z wtyczka do radia. Czy podeslalby ktos linka do przejsciowki aby to szybko jakos podlaczyc bez kombinowania z kablami? Dziekuje z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Szczerze, to za bardzo nie wiem. Na szybko dzis tylko zobaczylem ze do oryginalnego radia sa podlaczone cztery wtyczki z przewodami. W nowym radiu jest tylko jedno gniazdo jak na zdjeciu.

post-99068-0-99640600-1501275186_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.Mam stację na androidzie 4.4 kitkat od paru dni brak dźwięku z odtwarzacza plików, wszystkie funkcje odtwarzacza działają prawidłowo. Tak samo jest z nawigacją działa ale komunikatów głosowych nie słychać dodam że radio działa poprawnie.

Proszę o jakieś sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam stację na androidzie 4.4 kitkat od paru dni brak dźwięku z odtwarzacza plików, wszystkie funkcje odtwarzacza działają prawidłowo. Tak samo jest z nawigacją działa ale komunikatów głosowych nie słychać dodam że radio działa poprawnie.

Proszę o jakieś sugestie.

Zmniejszyć bitrate plików, zainstalować nowy program do odtwarzania czy w ustawieniach Android-a zresetować program obecny, zainstalować z Google Play app SoundAbout i wyregulować poziom głośności z zera 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam po dłuższych poszukiwaniach zdecydowałem się na taką stację do swojego QQ. Mam pytanie do osób które ogarniały wcześniej temat w co muszę się jeszcze zaopatrzyć żeby po przyjściu sprzętu bezproblemowo go podłączyć? O ile to w ogóle możliwe. Z góry dzięki za pomoc

 

https://pl.aliexpress.com/item/Newest-JOYING-2GB-RAM-32G-ROM-Android-5-1-1-Quad-Core-Universal-Car-Radi-Audio/32754730051.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podałeś sprzedawcy do jakiego samochodu kupujesz to kable powinieneś dostać z radiem

 

Właśnie nie bardzo bo pisałem z nim i przy wysyłce z Niemiec aby ominąć dodatkowe opłaty nie dołączają kabli. Dlatego pytam tutaj bo widziałem na ali

 

1. https://pl.aliexpress.com/item/Car-USB-Adapter-Retention-w-8-Pin-Connect-Cable-for-Nissan-NISUSB-2011-up-Select/32791290560.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.cncXeP tak żeby działało wejście USB w podłokietniku

 

2. https://pl.aliexpress.com/item/Connector-ISO-Cable-For-Nissan-Series-Used-in-Ownice-Brand-Car-DVD-Player-Radio-System/32787517428.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.cncXeP i tutaj chyba cała wiązka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie poprzedni właściciel wstawił sony xav-65 spisuje sie świetnie, dziś mam zamiar dorzucic sterowanie w kierownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...