Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z układem kierowniczym


leszekns
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak byś mieszkał tam gdzie on i był tak szczęśliwy tak jak ten człowiek to byś nie przestawał gadać .

Ja mieszkając tam gdzie on to bym też gadał ze szczęścia 24H  :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę na pewien fakt koledzy 

 

O czym tu w ogóle jest mowa , jakie piękne auto pewnie nie mało kosztuje , a cały film jest poto  żeby jakąś zaślepke zademonstrować 

A wystarczyłoby żeby producent tego auta zrobił to przed sprzedażą i po problemie by było.

Ale wiocha

 

 SYLPHY - nieźle wygląda podobny do toyoty awensis 

Edytowane przez leszekns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to widzę tak, że tej  zaślepki ludziom dbającym o samochody po prostu brakuje. Jak się okazuje, że coś takiego jest, to ludziska tak się cieszą, że aż filmy kręcą :D :D :D. Swoją drogą, to że jest a Nissan tego nie daje i jak się okazuje, że do wielu modeli, to wtopa straszna  :thumbsdown: .


We wcześniejszych listach masz i wygląd i numer.A czy pasuje do note? zapewne,ale pełną odpowiedź mogę Ci dać w Pn 16. Wtedy wyjnę ze swojego i przymierze do nota i micdy.

 

Maniek, proszę pamiętaj, żeby przyłożyć - chociaż do Micry (bo to mocowanie będzie chyba identico co w Note), bo się na to napaliłem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w salonie powiedzieli ,że jeśli na opakowaniu tych kapsli nie ma nazwy modelu ,to pasuje do wszystkich!

Ale musicie zobaczyć czy w gumach macie ząbki są 4 !!

Na filmie to widać!!

Jeśli nie macie, to kapsel się nie zatrzaśnie na gumie i wypadnie podczas jazdy 60zł pa pa!!

Ja sprawdziłem mam 4 gumowe ząbki kapsel  i się zatrzaśnie nie wypadną  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edziu poczekaj ja jutro dowiem się jaka jest sytuacja z tymi kapslami u mnie , i jak co to byś mi zamówił też  OK

 

 

 

Byłem sprawdzić ząbki w tych poduszkach są i oczywiście od zajebania wody też

Edytowane przez leszekns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zamówiłem mogę dokonać korekty sztuk jutro będę zalogowany to dajcie znać ile wam krzyczą!

Mi najdrożej 84zł a najtaniej 60zł  :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje, że w Note zatrzasków nie ma :(. Sprawdzę jeszcze, ale jestem prawie pewny. Często tam czyszczę i nic mi nie haczy podczas tego czyszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranger nie dość że nie ma 4 zębów to na czole masz jakiś prostokątny guz na gumie i kapsel się nie zamknie !!!

Ja cię nie pier**le nie zatrzaśniesz kapsla w gumie  :(

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Edek czy Ty cierpisz na bezsenność z powodu tiidy?

Edytowane przez JacekJQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sypiam w miarę możliwości wymagań mojej córki  :devil:

Jacek a ty masz kapsle czy też nie i burdel na gumie i ze śrubą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek, ja mam niezły syf na tych śrubach, piękną warstwa rdzy, coś z tym zrobię, jeszcze nie wiem czy usunąć ją mechanicznie czy chemicznie. Co do samych kapsli byłbym nimi zainteresowany, jednak mieszkam w Gdańsku. Byłaby szansa na forwardowanie w kopercie bąbelkowej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek najpierw SPRAWDZ-wklej zdjęcie tej gumy i śruby czy masz 4 zęby i płaską gumę???

Jeśli tak to 60zł na moje zniżki, plus koperta priorytet z 11zł z monitoringiem sms!

wychodzi 71 zł sprawdza i daj znać dzisiaj to wyśle ci numer konta na PW!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja raczej zamawiał nie będę, bo wszystko wskazuje na to, że te kapselki do Note nie pasują. Czekam jeszcze na info od Mańka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zęby są i płaskie czoło gumy, kapsel się zatrzaśnie i do czoła gumy dociśnie .

Wojtek wysyłam PW  

Ale śrubę musisz odrdzewić tragedia .................

A guma krzyczy tryśnij silikonem tryśnij silikonem i to na bogato!!

 

Ranger kapsle to pewnie pasują ale nie zatrzasną się i nie dojdą do czoła gumy bo tam masz jakieś prostokątne wybrzuszenie :mellow:

 

Ja do odrdzewiania do białego stosuje żel do rdzy za***isty nie ma lepszego na rynku !

http://centrumklejow.bazarek.pl/opis/2439386/odrdzewiacz-w-zelu-mb94-antirust-gel-135g.html

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odrdzewiania to większość słabych kwasów się chyba nadaję. Jeszcze nie odrdzewiałem śrub, ciekaw jestem jak to wpłynie na jej późniejsze odkręcanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem wieloma, ale tak jak ten żel odrdzewia to żaden nie daje tak rady!!!!!

Wojtek a odkręcanie to będzie problem mechanika  :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam nie trzeba błysku. Oczyścić szczotą drucianą a potem pędzelkiem nanieść odrobinę cortaninu. Następnego dnia dokładnie wytrzeć i zapomnieć o sprawie. Cortanin w małych buteleczkach do kupienia za kilka złotych w sklepach motoryzacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie piękne śruby mam!

Identyczne jak moje były przed wymianą

Kolego Wojtek ja już zamówiłem te zaślepki w Gdańku 41 zł szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...