Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pulsar "bez ściemy"


manix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też nie wymieniali. Wymiana nie jest chyba obowiązkowa na pierwszym przeglądzie. No chyba, że filtr jest zasyfiony, to wtedy wymieniają. Ja swój sprawdzałem na krótko przed przeglądem i był czysty. W razie czego sam sobie wymienię, bo to 5 minut roboty (wrzucałem nawet w dziale QQ manual wymiany - ale to jeden czort z Pulsarem więc możecie się posiłkować :spoko: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapamiętam na następny raz :) ogólnie jestem zadowolony, z ceny też, czeka mnie niestety naprawa gwarancyjna :(

 

Via Tapatalk @ Huawei P8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, lekko się spocił przy rozrządzie, będą go uszczelniać. Przyznam, że oleju nie ubywało, także bardzo drobna sprawa

 

Via Tapatalk @ Huawei P8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za sugestie i informacje. 

@Andrzej G - mam wersję Acenta więc nie ma układu samopoziomowania świateł. Szczerze powiem, że jezeli chodzi o światła to jest lepiej niż w moim poprzednim aucie (i30).

Tam świeciły zdecydowanie za blisko.

Ręczny prawdopodobnie bedę zgłaszał do ASO - mam zjazd w dół do garażu, więc jest to dla mnie ważne żeby jednak łapał wcześniej niż na samym koću, zwłaszcza w przypadku żony.

Ma ktoś dokładane do auta czujniki cofania? - chciałbym się dowiedzieć jak są lakierowane, bo u mnie bardzo cieniutka warstewka, która już złazi po pierwszym myciu. ASO twierdzi, że nie mogli pomalować inaczej bo rzekomo czujnik źle by działał. Ale wydaje mi się, że to tylko wymówka bo sporo aut przecież jeździ z lakierowanymi czujnikami - więc też pewnie będzie reklamacja do ASO.

Ja mam dokładane czujniki cofania - ale nie lakierowane. Niestety jest coś z nimi nie halo - mniej więcej w 50% przypadków wrzucenia wstecznego piszczą (emisja ciągła) pomimo, że nie ma żadnej przeszkody. Mam zamiar to reklamować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi dokładanymi czujnikami zawsze jest coś źle....

No nie do końca zawsze. Tak jak pisałem wcześniej - w i30 miałem dokładane tylne, lakierowane pod kolor (Czarny metalik Stone Black) i absolutnie nie miałem żadnego problemu żeby przekłamywały czy coś. Dwa razy był zderzak wymieniany nawet i do samego końca wszystko w porządku było.

Edytowane przez equinoxe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

No nie do końca zawsze. Tak jak pisałem wcześniej - w i30 miałem dokładane tylne, lakierowane pod kolor (Czarny metalik Stone Black) i absolutnie nie miałem żadnego problemu żeby przekłamywały czy coś. Dwa razy był zderzak wymieniany nawet i do samego końca wszystko w porządku było.

Jednak musiało coś być nie halo, skoro musiałeś 2 razy zderzak wymieniać :dribble:

A tak na poważnie, to czujnik czujnikowi nierówny. Ostatnio był na TVN Turbo program na ten temat. Wiadomo - instalator kupi najtańsze, by zarobić. Inaczej sprawa wygląda, gdy się wgryziemy w temat i sami kupimy, lub wskażemy co ma zainstalować.

Nie ma to jak kamerka cofania w Teknie ... auto może być z tyłu uwalone błotem po sam dach, a kamerka czysta. Te 2 dyszki (powietrze i płyn) pięknie się sprawdzają. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak musiało coś być nie halo, skoro musiałeś 2 razy zderzak wymieniać :dribble:

Raz dostałem w d*pę stojąc na światłach a drugi raz sąsiadka nie zauważyła mojego auta wyjeżdżając z parkingu i dosłownie "wyrwała" zderzak. Co do czujników - tak jak pisałem nie miałem zastrzeżeń, chociaż także pyły dokładane właśnie w ASO przy odbiorze auta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak kamerka cofania w Teknie ... auto może być z tyłu uwalone błotem po sam dach, a kamerka czysta. Te 2 dyszki (powietrze i płyn) pięknie się sprawdzają. :thumbsup:

Ciekawe czy inne marki też coś podobnego stosują. Aż dziw bierze, że te czyszczenie kamerki zrobili (a tym dysza na sprężone powietrze, bo jeszcze na płyn do spryskiwacza to jako minimum rozumiem)  - gdy na tylu innych drobnostkach przyoszczędzili. Ale fakt - czyszczenie zdaje egzamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

eff795ac85e2f90dc5de43d8a3c331e3.jpgDziś stwierdziłem, że Pulsar to dzieło szatana..

 

Via Tapatalk @ Huawei P8

post-95082-1452802492,8911_thumb.jpg

Edytowane przez Rex-er
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...