Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nocne marki...Czynne od 10 PM do 6 AM ;) lub non stop ... czyli kto kiedy chce :D


Fergul11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś ze dwadzieścia lat temu , brałem udział w projekcie pod tytułem "Dar Teściowej" :) 

 

Zięć tak nazwał warzywniak z lokalizacją między blokami na osiedlu Retkinia 

Notabene ciekawe osiedle to było/jest , co i rusz wylatywał w powietrze jakiś blok z powodu nieszczelności gazu !

Nawet mówiło się w Łodzi że ....np , "Dziewczyny z tej szkoły(X) walą się jak bloki na Retkini "  , tak mi się przypomniało i wyniknął z tego łańcuch skojarzeń ....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , jeszcze nie . kupił , dziś złożyła certyfikat zdania do wydziału komunikacji , no przecież nie ubezpieczy auta bez prawka , a najlepsze że musiała przedstawić w okienku gdzie składa wniosek papierek od okulisty 


....czas oczekiwania 1 miesiąc , max na 10 lat i 53€ koszt operacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie starszy jak 2006 , silnik 1,1 -1,4 benzyna  Nissan Note, Mitsubishi Colt , Mercedes A 140-150 ewentualnie jakieś Megane , bądź Clio ,Opel Astra no słowem jest z czego wybierać , ja skłaniam się ku Japonii , ale muszę wysłuchać żony , bo też się dorzuca :) 


https://www.donedeal.ie/search/?section=cars&adType=forsale&area=Ireland&words=&fuelType=Petrol&source=&sort=relevance%20desc&max=30&start=0&price_from=2500&price_to=3500&year_from=2006&engine_from=1.1&engine_to=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci i ryby głosu nie mają ! 


Co do marki i jakości to co ona może mieć za doświadczenie ?

i tak któreś z nas musi dopisać ją do swojego ubezpieczenia , bo przy tak krótkim  stażu posiadania prawka wartość jej ubezpieczenia przekroczy wartość auta !

Tu jest trochę inna zasada jak w PL , nie auto ma ubezpieczenie , a kierowca na dane auto i w zasadzie ja nie mogę jeździć żony autem !


Chyba że jestem wymieniony w polisie z imienia i nazwiska 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już nie takie dziecko

No ale auto powinno być takie żeby tatusia można był swobodnie wrzucić jak będzie wracał z pabu

Oczywiście żarty ale chyba bierzesz pod uwagę czy jej się podoba jakieś auto czy nie? Wiadomo może się nie znać na samochodach,motoryzacji ale kształt kolor jakiś jej się chyba podoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peugoty 206 307 itp :(


Kolor i inne pierdoły to jak sobie będzie kupować sama , za swoje € i u dilera :) 

Na tą chwilę słuchać się musi oyca :) 

Znalazłem 308 peugota  CC ze składanym dachem 


https://cars.donedeal.ie/cars-for-sale/peugeot-307-cc-1-6-2dr/10698308

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....bo ja wiem czy twardą ? :) 

Przynajmniej ja bym tak chciał , a życie .....jestem w domu w mniejszości 2>1  tyle mojego co sobie pogadam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9eae26a683621f6b6e935e5e89747d6a.jpg

Jesiennych porządków czas

Do trochę większej pralki z mikro-kulkami wkładałem całe koła na serwisie wydziału V Bor w 1999r  pięknie domywała felgi i opony!

A dziś 2015r i widziałem takie tylko dwie w drogich warsztatach ogumienia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..."Cholera dziś znów sam będę robił"  :) cytat taki z "powtórka z rozrywki" godz 13 pr3 PR z lat gdy jeszcze do podstawówki chodziłem + piosenka "Tyle mi zostało , co mi nakapało" 

to tyle z melancholii ,pewnie dla tego że cały wieczór słucham Maryllion ?

Dzisiaj w Irl . bank holyday , czyli wolny poniedziałek :)  do rana więc Wy nocne marki przed 22 w łóżkach :)


Zakurzyło się tu !!!

Nikt nie odwiedza , kącika po nocy , Łacina,Pierzyna ,Dziecina (to ostatnie to już chyba nie ? dziadki :)

PS: tak wiem zła kolejność :) , Sienkiewicz wybaczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...