Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nocne marki...Czynne od 10 PM do 6 AM ;) lub non stop ... czyli kto kiedy chce :D


Fergul11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fergul co do pasków klinowych Conti to ja je montowałem nie tylko u siebie i żaden nie pękł czy szybko się wytarł  :D

Aktualny zamontowany prze zemnie pasek Conti  i napięty po przekręceniu na 45 stopni , pracuję cichutko na wolnych jak i szybkich obrotach :spoko:  

A jeśli nowy pasek nie ważne jakiej firmy !! jest już sztywny i szary to on dla mnie nadaje się tylko do zamontowania w snopowiązałce  :P

Miałem w ręku w ASO dwa tygodnie temu oryginalny pasek Nissan - był sztywnawy i białawy od szarości zrezygnowałem z montażu takiego paska  :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbyś się Fergurze, bo i ja ostatni raz piłem ponad miesiąc temu. :whistle:

Herbatę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jak to fajnie jest wyrobić sobie renomę. A potem nie muszę już nic robić, a i tak forumowa sława mnie dopada. :banan:

Wiecie, darmowy alkohol i wejściówki na forumowe imprezy, względy i uznanie forumowiczek i podziw wśród forumowej młodzieży. :D

Przyznacie, że dobrze się ustawiłem, co? :D  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo! Ty masz często takie imprezy na telefon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, darmowy alkohol i wejściówki na forumowe imprezy, względy i uznanie forumowiczek i podziw wśród forumowej młodzieży. :D

Он должен был быть шампанское и икра,  была только водка и огурцы :whistle:

 

pozdrawiam ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak znajomy mojego dziadka wrócił z Moskwy , był w delegacji jakiejś oficjalnej z firmy gdzie pracował i podejmowano go tam w teatrze Balszoj .

Ponoć wtedy to wizytówka kulturalna stolicy była , ale do tematu , w trakcie przerwy zeszli do bufetu , a tam chleb ze smalcem ogórek i stea .....:) może inne menu było tez dostepne , ale to wywarło na nim takie wrażenie że musiał sie pdzielic opinią ze znajomymi .

 

 

Wszak Colinsie szanowny długo i intensywnie na ową łatkę pracowałeś :) , nikt Ci jej nie przypinał , tak jakoś sama przywarła :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa Tam! Towarzysz Colins wie co dla niego najlepsze.....jak każdy z nas z resztą ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój świętej pamięci kolega mawiał kiedyś tak:

"Robota to głupota, picie, to jest życie".

No i robotą rzeczywiście nigdy się nie zhańbił, a picie w czyn wdrożył.

Jednak i to mu na zdrowie nie wyszło, bo pewnego dnia spadł biedaczyna po pijaku ze schodów i zabił się na śmierć.

Mimo wszystko myślę, że umarł szczęśliwy, bo żył jak chciał i do końca trzymał się zasady, którą sam wyznawał.

Nie to co my - sprzedajne parobki u burżujów, goniące za mamoną, której i tak przecież do grobu nie zabierzemy.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to piękna rzecz być niebieskim ptakiem !

I jakim trzeba być sku..... aby wypisywać na bramie napis że Praca czyni wolnym  :mad:

Praca czyni z człowieka niewolnika a nie człowieka wolnego !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zabił się na śmierć "  cóż za poezja z Twych ust się wydobyła :) sorry z pod palców :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wot Salomon!

Nieeee :)

Bo ani flasze nie jest puste , ani szklanka nie jest próżna , cuda panie , cuda , 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ani flasze nie jest puste , ani szklanka nie jest próżna , cuda panie , cuda , 

raczej ani butelka sie nie oproznia, ani szklanka nie napelnia

z tych dwoch magicznych przedmiotow wole pierwszy ; )

 

salut! ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no i co Wy wiecie o sztuce , hęę ? :)


...i jeszcze tak sobie pomyślałem :) 

tyle pytacie , czemu Nissan zrobił w Qq tak , a nie tak jak podpowiadałaby  logika ? 

No właśnie czemu , bo kto zrozumie Japończyków ? 


ROZWALA SYSTEM , co ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeżu kolczasty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka dziwna przypadłość :) 

Zebrałem się wreszcie i podjechałem do mecha zalać nowe płyny i wkręcvić świeczki , ale ktoś na forum twierdził że trzeba robić adaptację przepustnicy po tym zabiegu .

Otóż nieee :) , odpięliśmy klemę (-) , 12 śrubek i trzy kostki i po problemie , ale po wszystkim na wszelki wypadek pod kompa na koniec i tu wyskoczył błąd U1000

po rozkmince o co kaman , wydumałem że kiedyś przestała świecić żarówka kierunku z tyłu po lewej stronie , powodem był brak masy , lub słaba masa , bo wystarczyło gmernąć w przewodach i sygnał wrócił . Ale błąd sie zapisał .

No Panie Edwardzie , teraz zobaczymy co to ten Twój Militec :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Milicjanta to ja się nie martwię :D

Jakie świeczki wkręciłeś ?? ja dwa tygodnie temu właśnie kupiłem w Timie NGK Doble Platinum PLZKAR6-11 po 38zł szt :P  

A przepustnice siadają jak je czyszczą z brudu !! Są i tacy co dalej jeżdzą na brudnej po wymianie świec  :huh:

Ja wymieniam świeczki i czyszczę przepustnice za rok w ASO!! niech oni tam się martwią pod moim czujnym łokiem  :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeczki platynowe , chyba od nowości nie ruszane ?

Teraz poszły Bosha , kupowałem wszystko w sklepie więc nawet uwagi nie zwróciłem wcześniej jakiej marki są , przepustnica CZYŚCIUTKA ;) była 

Jeszcze w najbliższym czasie paski osprzętu wymienię i hulam dalej Qq , o i przypomniało mi się , płyn chłodniczy też wymienię , ale muszę tak na raty robić bo z czasem u mnie krucho i do kolegi tylko na sobotnie wieczory mogę podskoczyć .

Świeczki te stare , pięknie wypalone , wręcz książkowo , takie lekko pobielałe .( NGK) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...