Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nocne marki...Czynne od 10 PM do 6 AM ;) lub non stop ... czyli kto kiedy chce :D


Fergul11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z Bosch to na dwoje babka wróżyła  :D

Co tam u ciebie nie mieli NGK czy cena była zaporowa jak u mnie w ASO 96zł szt  :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosh 17€ sztuka , ale najlepsze jaja były z olejem do skrzyni , cena 18€ za 1L to go wyśmiałem i mówię że w ASO oryginalny nissanowski olej kosztuje tyle samo , znalazł bets price for me :) za 10€ , przypuszczam że gdybym potargował się na innych produktach to w sumie urwałbym z 50€ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie :( 

Chińczykom nie psuję tylko chwalę , żarcie ichniejsze tu jest pyszne , jak za ich elektronikę zapłacisz "normalne" pieniądze , a nie połaszczysz się na taniochę to i wyrób jest OK jakościowo , Fenicjan tykam tylko gdy płacę gotówką , a o Żydach .....nic nie powiem , bo mnie jeszcze mosad najedzie :) 


A tak swoją drogą to po zalaniu tego milicjanta , mam wrażenie , a raczej pewność że silnik ucichł !!!

tzn, przy tych prędkościach na autostradzie co zawsze jeżdżę teraz pracuje ciszej :) co mnie bardzo cieszy ,natomiast w pracy skrzyni różnicy nie spostrzegłem .(Franca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwsze co to skrzynia zaczęła płynniej pracować :)

A kolega jaki olej wlał i jakiej firmy aaa ?? i ile Milicjanta ml.. wlałeś ???

Bo te France najlepiej pracują na Elfe.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie :(

Chińczykom nie psuję tylko chwalę , żarcie ichniejsze tu jest pyszne , jak za ich elektronikę zapłacisz "normalne" pieniądze , a nie połaszczysz się na taniochę to i wyrób jest OK jakościowo , Fenicjan tykam tylko gdy płacę gotówką , a o Żydach .....nic nie powiem , bo mnie jeszcze mosad najedzie :)

A tak swoją drogą to po zalaniu tego milicjanta , mam wrażenie , a raczej pewność że silnik ucichł !!!

tzn, przy tych prędkościach na autostradzie co zawsze jeżdżę teraz pracuje ciszej :) co mnie bardzo cieszy ,natomiast w pracy skrzyni różnicy nie spostrzegłem .(Franca)

Skrzynia daje trochę odczuć dopiero po około 300-400 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej wlany był nissanowski olej z ceramizerem i muszę przyznać że nie miałem ze skrzynią problemów , Przepracowała na tej oliwie 40K km i przy zlewaniu zapach i kolor jakby prosto z butelki była wylana .

Teraz poszła oliwa do skrzyni o tej samej klasie lepkości , pełny syntetyk , ale kurka wodna :( nie wiem jakiego producenta no i milicjant of coruse :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Edwardzie zamęczysz mnie :) 

serwisowałem w prawie tym samym czasie 3 samochody i nie pamiętam :( 

Puste butelki zostawiłem w warsztacie , przy zakupie podałem markę auta , rok prod. rodzaj silnika i pojemność i samo wyskoczyło na ekranie jakie produkty są dedykowane , tanio nie było , ale to też kwestia marży  .

Jedynie bład jaki popełniłem to że kupiłem dwa litry , a do Qq w skrzynie wchodzi 2,3 Litra , ale ....najpierw wlałem milicjanta 180ml , później z obu butelek olej i....nie przelało się przez korek , więc , reszte militeca i zlewka resztek z pustych butelek do strzykawy .

Tym razem wystarczyło ino psiuknąć :) i olej pociekł , więc weszło dosłownie z 15 ml .

Zasugerowałem się peugeotem , bo tam weszło 1.9 litra do skrzyni , a dziś z ciekawości sprawdziłem poziom oleju w firmowym transicie i zgroza :0 , nawet czubek bagnetu nie był zamoczony , a termin serwisu minął w marcu !!! 

SZofery nie kierowcy , a później mam z kolegą mechanikiem ubaw , jak pokazał mi silnik po 70K km bez zmiany oleju ....kobita przyjechała bo sie coś popsuło i zdziwiona 

"to w tych nowych silnikach też się olej wymienia ???" 

Prawie tarzałem sie po podłodze jak mi opowiadał co to za modelka była , ale silnik w środku i na klawiaturze zaklejony jakby kto smoła z lepikiem polał :) żal było patrzeć !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę autobusem, nie jest za luźno, ale miejsce siedzące mam. Trzeba podać bilet do skasowania. Obok stoi mężczyzna. Jak się do niego zwrócić - "Ty", czy "Pan"? Autobus jest ekspresowy. Jeśli mężczyzna nie wysiadł na poprzednim przystanku znaczy, że jedzie do mojej dzielnicy. Jedzie z kwiatami - znaczy do kobiety. Kwiaty wiezie piękne, znaczy to, że i kobieta jest piękna. W naszej dzielnicy są dwie piękne kobiety - moja żona i moja kochanka. Do mojej kochanki facet jechać nie może, bo ja do niej jadę. Znaczy, że jedzie do mojej żony. Moja żona ma dwóch kochanków - Waldemara i Piotra. Waldemar jest teraz w delegacji...

- Panie Piotrze, mógłby mi pan skasować bilet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kokedzy,

Jedyny Qashqai w konkursie maja.

Zapraszam do oddania glosu na moje zdjecie w kursie maja, jeśli sie oczywiście podoba. Foto nr. 1.

Dziękuję za glosy i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musicie zmienić podejście :) 

ja tam jestem szczęśliwy że jutro już , ...że dziś już poniedziałek i idę znów do pracy !

tylko przeraża mnie ogrom roboty do wykonania , bo będę sam przez dwa dni ,ale za to lubię to co robię , a od środy do piątku znowu luzzz w pracy :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście - rów , t.z.n.  " rowek"  trzeba pielęgnować, bo inaczej ktoś inny się tym zajmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u teścia na ziemi prywatnej przebiega rów,  było tak z tym rowem przyjechała firma wykarczowali krzaki przy rowie, wycieli drzewa z rowu i pogłębili rów !!

I wystawili rachunek allle- Gminie za wykonaną usługę bo rów nie teścia a Państwowy o i tak teść zadbał o rów   :laie_67:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...