Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić używane QQ? - pytaj tu :)


mucka38
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nissan z aukcji to porażka ! Po oględzinach okazało że uszkodzenia lakieru , schodzi klar ze zderzaka , wycieki z silnika , korozja zawieszenia , uszkodzona mata wygłuszenia silnik jednym słowem unikać😪!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz to nie ma jakiejś biedy.mata silnika to pikuś ,korozja zawieszenia to raczej w większości aut będzie .Co do wycieku to zależy skąd leci może jakiś simering za 20zł?A że schodzi klar to może ktoś słabo pomalował bo np. jakąś obcierka była? Szukasz auta 10 letniego nie nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Screenshot_20210830-194615_mobilede.thumb.jpg.8f1c95c0e468491aac2099772450c2df.jpgScreenshot_20210830-194607_mobilede.thumb.jpg.9b5b8b18a0cc5dd8f5554f8dc28019eb.jpgScreenshot_20210830-194601_mobilede.thumb.jpg.62ffd2a17cd5405cd91c187191cf7a86.jpgWitam serdecznie chciałbym kupić żonie qq z 2012 r. 2.0 benzyna I way.automat przebieg 156 tys km nie znam się kompletnie na qq na co najbardziej zwrócić uwagę przy zakupie tego właśnie modelu znalazłem jeden ale za nim kupie chciałbym zapytać o opinie ludzi którzy się na tym znają pozdrawiam 

Edytowane przez Lukaros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ok rozumiem czyli najlepiej od spodu porządne oględziny a co z tą cena faktycznie jest "za tani"? I tak czy siak dziękuję za wskazówki 

40 minut temu, calypso83 napisał:

A cóż on taki tani?

A co za tani ? Ja na serio nie mam pojęcia cenowego ani żadnego o tych samochodach dlatego tutaj napisałem przed zakupem wy macie pewnie takie auta więc już trochę o nich na pewno wiecie pozdrawiam 

Edytowane przez Lukaros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, zastanawiam się nad kupnem Nissana Qashqai. Chciałem zapytać Was, jaki silnik wybrać diesel czy benzyna pod LPG ? Dodam że dojeżdżam do pracy w jedną stronę 30km. Na co zwrócić uwagę przy zakupie etc ???

 

Z góry dzięki za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przeczytasz wszystkie pytania i odpowiedzi zawarte w temacie " Chcesz kupić używane QQ ... " powinieneś uzyskać odpowiedzi na Swoje pytania. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema wszytkim mieszkam w Norwegi i chce kuoic Nissana qashqai j10 z 2.0 d z napendem na 4x4 manual auto z 2007 r przejechane 176tys na co zwrócić uwagę. Co oprócz sprzęgła na pewno będzie do wymiany... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno sprzedałem mojego z przebiegiem 270 tys. Jeździłem 3 lata bez większych ingerencji, a na pewno nie robiłem nic ze sprzęgłem. Największym mankamentem w moim silniku był ubytek oleju 2-3 litry na 15.000 km. Dodatkowo w tym wieku warto zwrócić uwagę na korozję zawieszenia żeby nie przegniło na wylot.

Edytowane przez yukisan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam.  Chciałbym kupić Nissana Qashqai.  Wcześniej jeździłem Nissan Tidda (teraz nim żona jeździ).  Co powiecie na tą ofertę https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-lift-model-2013-kamera-navi-bardzo-zadbany-ID6EHH2R.html czy warto. Nigdy nie miałem disla dlatego się zastanawiam czy to dobry wybór.  Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diesel czy benzyna? To dylemat wielu kierowców. Przemyśl czy potrzebujesz diesla. Jeździsz dużo w trasy czy kręcisz się wokół komina. Nie będę do niczego namawiał. To jest twój wybór. Tu masz trochę info na temat wyboru https://autokatalog.pl/blog/2021/czy-warto-kupic-samochod-z-dieslem

Każdy silnik diesla czy benzyny ma swoje zady i zalety! Ze swojego doświadczenia użytkowania samochodów z silnikami diesla to powiem ,że na miasto nigdy w dalekie trasy i dużo jeżdżenia to ok! 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
6 godzin temu, MisilYE napisał:

Coś w tym jest piszą że tylne wahacze gniją i padają łożyska MacPhersona i kurcze ja u siebie wymieniałem.Szkoda że nie wspomnieli o sankach które też gniją .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie sanki jeszcze są ale pomału będę myślał o zmianie ,pierwsze poszły tylne wahacze,auto z 2009 r z Polski i od nowości parkowane w garażu podziemnym ja jestem 2 właścicielem i już chmurka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Być może będziemy sprzedawać naszego qq 2012 (pierwsza rejestracja czerwiec 2013), 1.6 dci, 6biegów, 4x4, 181 tys. km udokumentowane, tekna: panorama, kamery 360, navi, kolor biały, salon PL. Byłby ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Być może będziemy sprzedawać naszego qq 2012 (pierwsza rejestracja czerwiec 2013), 1.6 dci, 6biegów, 4x4, 181 tys. km udokumentowane, tekna: panorama, kamery 360, navi, kolor biały, salon PL. Byłby ktoś chętny?
Na ile go wyceniasz?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!
Po dość długiej przerwie jest mała szansa na powrót do marki.
Jako że nasz Outlander I się trochę postarzał szukam czegoś młodszego co go godnie zastąpi.
Na razie pomysły oscylują w granicach Outlander II / Qashqai+2.
Z racji obaw przed potencjalnymi awariami diesla raczej szukam benzyny.
Od razu piszę, żeby nie było, przerobiłem wszystkie 57 stron tego tematu.
Skupiając się na 2.0 benzynie nie doczytałem na tych stronach żeby silnik miał jakieś istotne awarie.
Że jest cichy i w miarę dynamicznie to jeździ.
Na razie tak sobie na spokojnie oglądam ogłoszenia bo w sumie nie spieszy mi się z zakupem.
Niestety zauważyłem że dalej jest wersja pod tytułem "cud nad Odrą" czyli auta sprowadzone piękne, z małym przebiegiem, bezwypadkowe, i oczywiście dużo tańsze niż za granicą. Normalnie nic tylko się cieszyć.
W związku z tym czekam na jakiś pojazd raczej krajowy i tutaj wpadło mi takie coś w oko:

https://www.olx.pl/d/oferta/piekny-kolor-panorama-navi-kamery-360-polski-salon-ksiazka-servisowa-CID5-IDRlFIO.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=4

Co prawda nie dzwoniłem jeszcze do gościa ale z waszego doświadczenia  możecie podpowiedzieć co to za wersja wyposażenia?
Nie widzę czy to ma szklany dach czy nie, akurat tak zdjęcia zrobione.
Czy taka cena za ten samochód jest w miarę względna (wiem że są tańsze "perełki" z zachodu)
Tak czy inaczej pozdrawiam i będę wdzięczny za wszelkie komentarze.
Bart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bart-qlka2 napisał:

Niestety zauważyłem że dalej jest wersja pod tytułem "cud nad Odrą"

Nie wiem czy zauważyłeś, ale nie jest to jedyna oferta od tego sprzedającego TUTAJ masz pozostałe. Zwróć też uwagę na to, że "nieuszkodzony" nie musi oznaczać "bezwypadkowy".

Ja bym jednak proponował by na wstępie podpytać o szczegóły sprzedającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...