Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Odblask do J10


peceq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To są najzwyklejsze krążki odblaskowe, po prostu się je przykleja:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/2x-Self-Adhesive-Stick-on-Red-Round-Circular-Trailer-Caravan-Reflectors-50mm-/291095071364?hash=item43c69e4a84:m:mqIMNUu-CU8JYk0kMckWQfQ

 

Nie mam pojęcia jak to wyszukać na polskim allegro, ale pewnie też będzie to kosztowało grosze.\

 

 

Edit: Znalazłem, musisz tylko wybrać czy chcesz klejony czy na śrubkę:

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=pd&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-v2-uni-1-1-0907&search_scope=&string=odlaski%20okr%C4%85g%C5%82e

Edytowane przez gambiting
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo dzięki tylko że mi jednego brakuje - dlatego chciałem nissanowski :) chyba że 2 wymienie...

Czy te na klej potrafią odpadać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z Alliex to nie taki wieś tuning , ta idea dodatkowego światła mnie akurat się podobywa :) 

tam są dwa rodzaje pracy tego światła 

-pozycyjne 

-stop

gdy masz włączone pozycje to pali się połowa diod , a gdy naciśniesz hamulec zapala się reszta i swieci intensywniej .

po to są tam trzy przewody 1 (-) masa, 2 (+)do światła pozycji , 3 (+) do światła stopu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Orientujecie sie czy te z Q+2 beda pasować?

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

dzwoniłem po kilkunastu aukcjach ze zderzakami, nikt nie chce sprzedać osobno niestety żadnego odblasku a te z allegro nie pasują bo musi być średnica 70 mm, masakra jakaś ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałeś w ASO? Może na zamówienie by mieli, a cena przecież nie powinna być duża za taki drobiazg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sporo. Za tyle to chyba kupisz używany zderzak ;) Podzwoń po sprzedawcach oferujących części do QQ na allegro i popytaj. Może kupisz za parę groszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

wiem, dzwonie, pewnie kiedyś się uda :) jakby ktoś znalazł to będę wdzięczny :)

wróciłem do tematu, ktoś z was zdejmował sam odblask z trzymającego go plastiku, boję się że coś połamie, znalazłem alternatywe w postaci taśmy odblaskowej ale różni się ona troche od tej oryginalnej i naklejka musi być trochę mniejsza gdyż odchodzą uchwyty trzymające tradycyjny odblask. Tak tak wygląda.

post-95109-3785797_thumb.jpg

Edytowane przez peceq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...