Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podgrzewane lusterka w T30


davidoff89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No jak małe 13 i 10 to ok i jak wzmak jest mały to spoko. Jaki to model? JBLe są jakieś fabryczne czy dokupione z podwójnymi cewkami i dużymi magnesami? No bo jeśli to jest sprzęt fabryczny to 6mm2 ok. Nawet 4 starczy. Jeśli jednak potrzebujesz dużego ciśnienia i niziutkiego basu to sorki ale to nie zadziała jak chcesz. Nie ma takiej opcji.

Poza tym chodzi tu o lusterka, które i ja chciałbym sobie wykonać. Przypominam, że zrobiło się z tego, że nakłaniam do 6mm kwadrat (przypominam a nie 6mm średnicy) to to nie. Ja piszę, że jeśli przewód 1mm2 nie będzie markowy (a ja na szybko nie znalazłem markowego samochodowego w żadnym sklepie, może to być nissanowski używany dlatego pisałem  o wiązce używanej) to potrzeba wtedy grubego, który skompensuje słabość jakościową grubością. A to wyklucza taki montaż. Jeśli to ma być 0,75mm2 to proszę bardzo ale niech na nim będzie opis, że to samochodowy i producent. Ten przewód będzie pracował i to w 40 stopniach i -40 stopniach. Inaczej nie ma na to mojej zgody! :gun:

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Patku z przodu są 6x9 + tweety 8cm, tył 165mm. Fabrczynie siedzą Panasonic o mocy 25W. Wzmacniacz to PMX-F640 a głośniki z seri GTO. Za drugą stronę odpowiada Android Project :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U ten wzmak to zdrowy jest. Okablowanie rozumiem, że fabryczne

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilanie dołożone ale głośniki na fabrycznych kablach lecą i wszystko śmiga aż miło.

 

Wróćmy do tematu.

Generalnie zrobienie lusterek podgrzewanych nie wymaga kosmicznych nakładów finansowych tylko trochę wiedzy, samozaparcia i umiejętności przy wklejaniu nowego wkładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To moze ktos wie jak te wkłady zdemontowac ?? sa na zatrzaskach czy inaczej zapinane??


To moze ktos wie jak te wkłady zdemontowac ?? sa na zatrzaskach czy inaczej zapinane??

Widze ze wszyscy wiedza jakie srednice kabla zastosowac i jak to zrobic ,a na pytanie jak zdemontowac wkłady lusterek nikt nic nie wie :rolleyes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkłady podważasz tak by wyskoczyły z koszyczka trzymającego je na regulatorze a koszyczek z zaczepami wygląda tak jak na fotce ponizej.

post-57255-0-90202100-1454655626_thumb.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkłady podważasz tak by wyskoczyły z koszyczka trzymającego je na regulatorze a koszyczek z zaczepami wygląda tak jak na fotce ponizej.

Dzieki za podpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...