Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HALOGENY DALEKOSIĘŻNE-JAKIE?


TomekX-TRAIL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel w Parchu założył takie ledypost-68386-0-69745000-1448735218_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemarznięty... ale zadowolony :)

Prezentacja mojej pracy :)

 

alkjootkbfos_t.jpg

 

 

Fajnie wygląda, trzy pytania:

1. nie masz poświaty na przedniej masce?

2. czemu nie montowałeś do dołu tylko do góry?

3. którędy poprowadziłeś zasilanie do relingu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie spokojnie :)
Nic nie buczy nic nie gwizda nic  nie huczy :) bujnąłem się 140 i tyle co słyszałem to szum wody spod kuł... ;)
Zasilanie poprowadziłem przez otwór w którym jest zamontowany reling dachowy i pod podsufitką w kierunku przedniej szyby po prawym słupku w dół... następnie przecisnąłem się przez wiązkę instalacji, masę wziąłem z karoserii ;)
Tak, świeci rewelacyjnie... jechał jakiś xenon audi a3... na długich... tylko mrugnąłem i od razu zmienił a potem awaryjnymi przeprosił :D
Kolega jeden pyta po co.. a no po to np ze względów bezpieczeństwa... dla mnie widoczność na drodze w nocy to podstawa... a one tak sadzą że widzę wszystko :)
Z góry widać o wiele lepiej jak oświetla... z dołu większe narażenie na uszkodzenie według mnie.
Oczywiście polecam wszystkim ten zestaw + żarówki osramy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie spokojnie :)

Nic nie buczy nic nie gwizda nic  nie huczy :) bujnąłem się 140 i tyle co słyszałem to szum wody spod kuł... ;)

Zasilanie poprowadziłem przez otwór w którym jest zamontowany reling dachowy i pod podsufitką w kierunku przedniej szyby po prawym słupku w dół... następnie przecisnąłem się przez wiązkę instalacji, masę wziąłem z karoserii ;)

Tak, świeci rewelacyjnie... jechał jakiś xenon audi a3... na długich... tylko mrugnąłem i od razu zmienił a potem awaryjnymi przeprosił :D

Kolega jeden pyta po co.. a no po to np ze względów bezpieczeństwa... dla mnie widoczność na drodze w nocy to podstawa... a one tak sadzą że widzę wszystko :)

Z góry widać o wiele lepiej jak oświetla... z dołu większe narażenie na uszkodzenie według mnie.

Oczywiście polecam wszystkim ten zestaw + żarówki osramy :)

Co to za belka pod światła? od bagażnika (jakiś whisbar)?

Mogę prosić o fotkę kabelka przez reling? Kto ustawiał te światełka? Jeśli robiłeś to sam to jak? Podobno mówią, że w a3 nie było ksenonów fabrycznie. I świecił awaryjnymi z naprzeciwka czy jak?

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za belka pod światła? od bagażnika (jakiś whisbar)?

Mogę prosić o fotkę kabelka przez reling? Kto ustawiał te światełka? Jeśli robiłeś to sam to jak? Podobno mówią, że w a3 nie było ksenonów fabrycznie. I świecił awaryjnymi z naprzeciwka czy jak?

Belka to zwykły bagażnik samochodowy który wykorzystałem do montażu halogenów, instalacja to linka 4x1, światełka ustawiałem sam w linii poziomej na budynku potem sprawdzałem na drodze w jakim punkcie świecą, wszystko do zrobienia samemu po prostu, co do świateł w audi a3, nie miały xenonów? z tego co się orientuję to już po 2-2 roczniku miały więc kto tak mówi że nie posiadają fabrycznie...?

Mrugnął awaryjnymi jak już był za mną.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Tomek, świetna robota i wyglądają naprawdę dobrze! Masz do nich zrobiony dodatkowy włącznik, czy palisz razem z długimi (bo z długimi możesz tylko dodatkowe 2 sztuki odpalać..) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego ;) Hmm na dzień dzisiejszy palę wszystkie z długimi... miałem już 3 kontrole i nikt się nie doczepił więc myślę będzie ok ;)
Poza tym w planach jak będzie pogoda instalacja dodatkowego przełącznika na zasadzie długie + 2 dalekosiężne, albo wszystkie dalekosiężne :)
Ponad to... montaż przedniego kangura/orurowania... czekam tylko na odpowiedni towar od znajomego ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrole z reguły są policyjne...
Bo może będę przenosił w przyszłości 2 halogeny na orurowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli miałeś w 2 dni 3 kontrole? a nawet w 1 dzień?

w 2 dni 3 kontrole... a nawet w 1 dzień... kolego nie obraź się, ale co to za rozumowanie? pisałem coś na temat że w 1 dzień tyle kontroli? albo problem z rozumowaniem albo nie... ale żebym Cię uspokoił, tak od dnia montażu byłem 3 razy zatrzymany i to był kontrole standardowe takie jakie są raczej wszędzie. nie byłem pijany, nie przekroczyłem prędkości, do halogenów nikt się nie doczepił, nie wiem jakiego problemu w tym się doszukujesz jako 1 osoba na tym forum...tu jest przedstawiony montaż/projekt który w większości widzę zrobił dobre wrażenie... a to... czy ja byłem zatrzymywany 1 raz czy 10... dziennie to już kolego wyłącznie mój osobisty problem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wątpię by to było możliwe zwyczajnie 3 kontrole w 1 dzień i to bez wyraźnego powodu a takim mogłoby być montaż hali, nikt mi nigdy nie mrugał awaryjnymi też od tyłu bo to bez sensu - tego zwyczajnie nie widać. Czyli żenisz kity.  Na forum chwalimy generalnie też każdą robotę, ja też dałem Ci plusa. I jak zrobisz inną fotorobotę to też chętnie pochwalę jak pozwolisz.

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wątpię by to było możliwe zwyczajnie 3 kontrole w 1 dzień i to bez wyraźnego powodu a takim mogłoby być montaż hali, nikt mi nigdy nie mrugał awaryjnymi też od tyłu bo to bez sensu - tego zwyczajnie nie widać. Czyli żenisz kity.  Na forum chwalimy generalnie też każdą robotę, ja też dałem Ci plusa. I jak zrobisz inną fotorobotę to też chętnie pochwalę jak pozwolisz.

Kolego...widzisz co piszesz?

Mrugnięcie awaryjnymi, jest to przeproszenie, ewentualnie podziękowanie... skoro mnie oślepił to po prostu przeprosił...a zrobił to jak już był za mną bo każdy tak robi by widzieć we wstecznym lusterku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...