Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11 144 kombi. Światło cofania.


gazniczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukałem ale nie znalazłem odpowiedzi. Czy światło cofania ma świecić się tylko lewe? Prawe się nie świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed liftem świeciły się obie po lifcie to różnie u mnie 2001 brak było prawego światła cofania oryginalnie ale sobie dorobiłem .

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego! Zmień tytuł! Nie wiadomo o jaki problem chodzi, zwłaszcza że drugi temat który napisałeś ma dokładnie taki sam tytuł, a jest o czymś zupełnie innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego! Zmień tytuł! Nie wiadomo o jaki problem chodzi, zwłaszcza że drugi temat który napisałeś ma dokładnie taki sam tytuł, a jest o czymś zupełnie innym.

OK jak ja to się robi. Jako tag potraktowałem P11 144 a jako temat Światło cofania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jedno oryginalnie tak jest po lifcie...

Dzięki za info

Przed liftem świeciły się obie po lifcie to różnie u mnie 2001 brak było prawego światła cofania oryginalnie ale sobie dorobiłem .

Dzięki

Dzięki za info

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK jak ja to się robi. Jako tag potraktowałem P11 144 a jako temat Światło cofania

Oki, zmieniłem. Jako założyciel tematu zawsze możesz edytować tytuł.

Opcja edytowania powinna być pod tytułem z prawej strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukałem ale nie znalazłem odpowiedzi. Czy światło cofania ma świecić się tylko lewe? Prawe się nie świeci.

Masz tylko jedno światło ale czy nie prościej było by zdjąć dekielek i zobaczyć że nie ma tam nawet oprawki, ze o podprowadzonej stosownej wiązce nie wspomnę. Nie żebym się czepiał, ale jak spali Ci się jedna z żarówek też będziesz pytał na forum czy powinna się świecić czy nie. Odrobina sarkazmu w mym pytaniu wzięła się stąd że nie zadałeś pytania czy powinna być oprawka z żarówka po drugiej stronie bo spostrzegłeś że nie ma, :)  A gdyby własnie żarówka się jedynie przepaliła..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tester... kiedy ty mnie zaskoczysz wiedzą? bo widzę jak po raz kolejny masz sporo do powiedzenia ale kur** nie masz pojęcia o czym mówisz..

 

w Primerze z 2000roku w wersji kombi oprawki i instalacja do światła wstecznego jest po obu stronach, wiec po obu powinna być żarówka i powinna nawet świecić..

Edytowane przez marlos90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale autor pytania ma Primerę z 2001 r. - więc wcale nie musi mieć po obu stronach....
Zgadza się @marlos90?

A co za tym idzie - rada Testera nie jest pozbawiona logiki...
Czytaj ze zrozumieniem ( zanim komuś naubliżasz) - Tester nie twierdzi, że @gazniczek ma tylko jedno światło , tylko powtarza pytanie i sugeruje co warto / oraz co można samemu zrobić , aby się przekonać o ilości posiadanych świateł...
Gdyby pytający raczył uzupełnić profil w rocznik , ewentualnie sprecyzować czy ma WP11 czy też WP11.144 byłoby łatwiej .

I troszkę kultury zalecam !

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tester... kiedy ty mnie zaskoczysz wiedzą? bo widzę jak po raz kolejny masz sporo do powiedzenia ale kur** nie masz pojęcia o czym mówisz..

 

w Primerze z 2000roku w wersji kombi oprawki i instalacja do światła wstecznego jest po obu stronach, wiec po obu powinna być żarówka i powinna nawet świecić..

Szanowny kolego marlos90, czytaj proszę ze zrozumieniem a może nie będzie potrzeby by ktoś zaskakiwał Ciebie wiedza, po prostu sam ja będziesz posiadał. A kultury, no cóż tej też, jeśli nie ma się nabytej, idzie się nauczyć. Jeśli oczywiście się chce.

 

Ale autor pytania ma Primerę z 2001 r. - więc wcale nie musi mieć po obu stronach....

Zgadza się @marlos90?

 

A co za tym idzie - rada Testera nie jest pozbawiona logiki...

Czytaj ze zrozumieniem ( zanim komuś naubliżasz) - Tester nie twierdzi, że @gazniczek ma tylko jedno światło , tylko powtarza pytanie i sugeruje co warto / oraz co można samemu zrobić , aby się przekonać o ilości posiadanych świateł...

Gdyby pytający raczył uzupełnić profil w rocznik , ewentualnie sprecyzować czy ma WP11 czy też WP11.144 byłoby łatwiej .

 

I troszkę kultury zalecam !

Dzięki ....!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...