Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[T30] Problem z radiem nie fabrycznym


stolarczykowski

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.
Jestem całkowicie nowy na forum choć swoim x śmigam już kilka lat.
Nieraz czytałem ciekawostki na Forum ale jakoś się nie logowałem, do teraz. Tydzień temu kupiłem takie radio.

http://allegro.pl/alpine-ute-72bt-usb-bluetooth-mikrofon-gratis-i5639798729.html

Zrobiłem to pod wpływem tego postu:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/101776-radio-fabryczne-kostka-iso/page-2?hl=+kostka+iso

Ja zrobiłem to sam, won poszedł kasetowiec a w jego miejsce Alpine, bo u mnie elektryk za radyjko liczy 200zł.
I szok radio działa ale w głośnikach nie jest pisk jak się wspomina w poscie ale po prostu szum głosny mega głosny, silnika nie słychać szumi jak ulewa. Dziś na tapetę poszły głośniki i cała instalacje i jest dobra, zasilanie tak jak w poście opisane, ale jak się pozbyć szumu?
Stare radio tak nie robiło, wywaliłem dziś bezpiecznik bo nie da się nerwowo z tym wytrzymać.
Poratujcie mnie jak możecie.
A co myślicie o radyjku? Szmelc?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może cos pomyliłeś w kablach od głośników? ja robiłem według schematu i jest ok.

albo radio zepsute, masz gwarancje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio na pewno ok. montaz albo obsługa zawodzi. Opisz co robisz? Czy na wszystkich źródłach szumi czy na FM, BT? Czy reaguje na regulację głośności? najlepiej nagraj filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

a wiec tak filmu nie bedzie

w czasie jazdy bo musiałem jakos autem jechac

radyjko zaśmierdziało i umarło

ja nie mogę ale szmelc

pisze do gościa w sprawie reklamacji

markowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety jest, podłączyłem z kolega radio u niego w aucie i tez nie działa zero oznak życia.

Natomiast jego pionierek u mnie smiga az miło.

 

Zastanawiam się czy nie kupiłem jakiejś podróbki albo trefnego egzemplarza no jakby nie było alpine to nie kiepawa marka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale się narobiło to radio to jakies kombinowane badziewie teraz się okazuje ze cos tam było grzebane, jak gość powiedział w serwisie jakas domowa robota.

a sprzedawca twierdzi ze nówka no kpina pasowało by mu kopa w d.......

 

a ja teraz bez radia same kabelki tragedia

 

poczekam i zobaczę jak się naprawa powiedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...