Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ozdobna końcówka wydechu


GhostDriver

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy montował ktoś jakąś akcesoryjna nakładkę albo końcówkę wydechu? Planuję u siebie zastąpić standardową jakąś odrobinę większą/grubszą. Może widzieliście jakieś ciekawie wyglądające końcówki w juke'u, albo może ktoś ma zamontowany taki tłumik jak w aukcji? http://allegro.pl/dedykowany-sportowy-tlumik-ulter-nissan-juke-10-15-i6042828607.html

 

 


EDIT

 

Tłumik odpuściłem , zdecydowałem się na samą nową końcówkę, przyspawaną do fabrycznego tłumika, zdecydowanie większa od oryginalnej :D.

 

819cf56f065b8447.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz moim śladem mam taką samą albo bardzo podobną 2 lata już .Bo oryginał szybko korodował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clawis, zapodaj jakąś fotkę jak wygląda z bliska. Jaką u Ciebie ma średnicę zewnętrzną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie :). Clawis u Ciebie ma ona na całym przebiegu taką samą średnicę czy zwęża się przy tłumiku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zwęża się tylko dochodzi do samego tłumika .Mocowana na 3 wkręty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fabryczną rurę wychodzącą z tłumika musiałeś uciąć czy nakładka jest na nią nasadzona? Nakładka u Ciebie w środku jest pusta czy ma siatkę? U mnie rura ucięta przy samym tłumiku i nakładka przyspawana do tłumika, no i w środku ma jakąś taką siatkę. U mnie średnica zewnętrzna to 10cm.

post-94925-0-37508500-1459012745_thumb.jpgpost-94925-0-53309100-1459012768_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zwykła nakładka na rurę wylotową tłumika ale dobrze dopasowana i mocowana na wkręty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...