Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wydech + Kolektor z Allegro ?


Joasia90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja wiem, to dopiero początek :) ale ten widok gdy GT-R przy TObie zwalnia na ulicy uchyla okno i mówi - to co? do świateł ? :D luuubie to hehehe :D zakupuje najpotrzebniejsze części od COOBCIA , później pojadę na strojenie . uzbieram jeszcze więcej, aaaa może kiedyś jak będę bogata to uturbię lub kompresor pod maską się znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie uturbisz to jak podjedzie gtr z tym pytaniem to udawaj glucho-niemą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie :( jak chcesz tuningowac zetke musisz się z Amerykanami zakolegowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy szukałem kolektorów do swojej Zetki to biorąc pod uwagę aktualny kurs dolara ustalili mi cenę Stillenów na 3960zł. Ściągnąłem dzięki mojemu Mechanikowi inne z Niemiecowni za 1980zł i też pięknie siadły. :)

 

Pozdrawiam. :)

Edytowane przez Robert83
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie :( jak chcesz tuningowac zetke musisz się z Amerykanami zakolegowac :D

hmm Ok 

https://www.stillen.com/performance/exhaust-systems/stillen-2003-2007-infiniti-g35-2003-2006-nissan-350z-mild-steel-headers-ceramic-coated-508350m/vehicle/2004-nissan-350z.html

 

a jak wygląda temat późniejszych modów, np turbo , kompresor ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzając ceny wydechu invidia na stronie producenta trafiłem na takie kolektory.

http://www.invidia-europe.com/nissan-350z-03-z33-exhaust-manifold-header-s.html

 

http://www.invidia-europe.com/nissan-350z-06-z33-exhaust-manifold-header-s-hr.html

 

Też mogą być dobrej jakości jeśli invidia je sugeruje do swoich układów.

Edytowane przez BogdanROX
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem patrze i ceny jak najbardziej OK :) dobrze ze szło by z Holandii mam tam trochę znajomych było by może szybciej i łatwiej :) 

ciekawe jaka różnica miedzy pierwszym a drugim , oprócz ceny of course :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te tańsze też wyglądają okey - późno się schodzą i pod łagodnym kątem bez przewężeń.

A jak myślisz o turbo to najtaniej/najlepiej wychodzi wrzucenie kolektorów z 370Z w wolnossaku przyrosty będą minimalne na poziomie 3KM ale później bardzo się przydają i są "zgrabne" dobrze potem się upycha turbo instalację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no baa :) oczywiście myślę o turbo :) i właśnie dlatego się pytam :) 

 

co do kolektorów 370Z pasuje plug&play do 350tki ?

 

btw, jakie są koszta uturbiena i kompresora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zauważyłem,że te droższe kolektory od invidii mają oznaczenia HR. W HRkach już jest kolektor inaczej poprowadzony? Domyślam się, że do tej wersji silnika inne sprzedają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Coobcio,

Wyślij mi PM lub daj znać tutaj bo chciałbym nabyć jakieś części do podrasowania Z'tki.

Chciałem kupić tego spacera do kolektora dolotowego i powiększony kolektor oraz dolot i być może ART Test Pipes.

Z tego co widzę to masz jakiś własny sprzęt i byłbym chętny na ten sprzęcik i ewentualny program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba coś Ci się pomyliło bo Kuba ART pipami nie handluje, bo niby skąd jak nikt u nas nie ma na aucie, to o czym mowa

 

 

ja miałem kupić ARTy ale wybrałem coś innego - tak czy inaczej paypal i kupuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dopisałem jednego zdania :) 

Zapatrywałem się na sklepy USA (Motordyne, JWT) i te "chciałem" dotyczyło własnie tych sklepów. Co wybrałeś zamiast ART?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...