Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Za co kochacie Qashqai'a


peceq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie system AVM jest przekotem :) Ktoś z Was posiada ?

Edytowane przez peceq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pyskuje, da się prowadzić jak chcę, nie zwraca mi uwagi ze mam porozrzucane klamoty w bagażniku ……..

Ma też  ..… „dziurkę” z tyłu  :dribble:  ale to nie mój rozmiar :dribble:

Ale żeby od razu „kochać”?  To byłby jakiś mezalians. :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem na myśli co Wam się na prawde w nim podoba co np nie ma inny i dltego nie zamenilibyscie go na innego?

 

Wyslane z mojego Xperia Z3 Przy uzyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba większość go kupila za wygląd :-) bo specjalnie w niczym innym się nie wyróżnia :-)

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyposażenie trochę bogatsze niż w innych markach w tej cenie, choć nie z wysokiej półki, wygodny w miarę cicho w środku i ładny ale to rzecz gustu i to co mnie cieszy to to że nie muszę na stare lata robić łamańce przy wsiadaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie system AVM jest przekotem :) Ktoś z Was posiada ?

 

Sporo osob ma kamery 360 w swoich QQ. Szalu nie ma, uzytecznosc taka sobie. Niska rozdzielczosc.

 

Za co kochamy, oczywiscie za wyglad, przynajmniej na poczatku. Teraz z domu nie da sie wyjsc zeby jakis QQ gdzies nie byl widoczny. To najlepszy samochod w relacji cena/wyposazenie. Jakosc najlepiej przemilczec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też posiadam AVM i w użytkowaniu wcale to nie powala.. i tak trzeba zerkać w lusterka i szyby bo kamery nie wszystko uchwycą a jak się troszkę zabrudzą lub jest mokro to już w ogóle lipa. Nie odczuwam jakiegoś większego komfortu w porównaniu do poprzednio auta gdzie miałem czujniki parkowania z przodu i z tyłu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też posiadam AVM i w użytkowaniu wcale to nie powala.. i tak trzeba zerkać w lusterka i szyby bo kamery nie wszystko uchwycą a jak się troszkę zabrudzą lub jest mokro to już w ogóle lipa. Nie odczuwam jakiegoś większego komfortu w porównaniu do poprzednio auta gdzie miałem czujniki parkowania z przodu i z tyłu 

Na filmach wszystko fajnie wygląda ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też posiadam AVM i w użytkowaniu wcale to nie powala.. i tak trzeba zerkać w lusterka i szyby bo kamery nie wszystko uchwycą a jak się troszkę zabrudzą lub jest mokro to już w ogóle lipa. Nie odczuwam jakiegoś większego komfortu w porównaniu do poprzednio auta gdzie miałem czujniki parkowania z przodu i z tyłu 

 

Dokladnie tak, znacznie bardziej polegam na czujnikach parkowania niz na kamerach bo zwyczajnie niewiele w nich widac. Gdyby jeszcze QQ posiadal tak jak np Cherokee system zapobiegajacy wjechaniu w przeszkode przy manewrowaniu (auto samo sie zatrzyma zanim rabniemy w jakis mur) to by bylo bardziej bezstresowo a tak to tylko gadzet. Zeby nie wyjsc na hipokryte powiem, ze sam sie zlapalem na ten cud 360 i "za to wlasnie kochalem QQ" miedzy innymi.

 

Bedac zlosliwcem dodam, ze w stanie zakochania nie jest sie w stanie oceniac rzeczywistosci obiektywnie i wszystko jest piekne. Czego sobie i wszystkim zycze na co dzien :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku to ani wygląd,ani "zabawki i bajery",ale praktyczność i bardzo niskie koszty utrzymania,jak również wysoka wartość auta przy odsprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też za wygląd, wygodne podróżowanie, ale najbardziej za to, że jak wjeżdżam na krawężnik, to nie martwię się że urwie mi się zderzak post-37069-0-53920200-1460309834.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo doszły jak dla mnie dwie ważne rzeczy o których nie pamiętałem.. jak koledzy piszą, wysoka wartości przy odsprzedaży i te krawężniki :-)

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 l GAZU NA SETKE MOWI SAMO ZA SIEBIE (PRZY ROZSADNEJ JEZDZIE OCZYWISCIE) ;)

BY NA STAROSC SIE NIE ZGINAC ZA BARDZO...

NAPEWNO WIECEJ MA +  NIZ - . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo miłość do autka to żaden interes tam się więcej wkłada niż wyjmuj, ale zawsze to swoje wypieszczone i nie pyskuje jak powiedziano tylko czasami pokazać potrafi, za przeproszeniem, wała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Musze powiedziec, ze po roku znajomosci z Kasztanka, weryfikacji oczekiwan z fantastycznych na realistyczne i generalnym dotarciu sie - to bardzo dobry samochod. Swietnie wyglada, zwlaszcza na letnich 19kach, jedynym problemem jest... popularnosc tego modelu. Nie ma dnia zebym wyjezdzajac na droge nie spotkal 4-5 innych kasztanek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się nad 1 generacją facelift.

 

QQ to tani dobry samochód który za przyzwoitą cenę oferuję dość sporo.

Mocną zaletą jest to,że jest bardzo wygodny,dobrze się prowadzi i na dzień obecny jest bezawaryjny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz - ja po roku użytkowania Pulsara widziałem ich innych może z 10 ;)

 

A tu pelno tego, J10 wydaja sie byc w odwrocie. Teraz na drodze wiecej QQlek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją Kaśką jeżdzę dopiero miesiąc, ale dalej nie mogę się na nią napatrzeć :) Kocham za komfort jazdy, 6 biegów i przede wszystkim Nissan Connect - wreszcie mogę posłuchać muzyki z Spotify, Tidal albo Open.Fm :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją Kaśką jeżdzę dopiero miesiąc, ale dalej nie mogę się na nią napatrzeć :) Kocham za komfort jazdy, 6 biegów i przede wszystkim Nissan Connect - wreszcie mogę posłuchać muzyki z Spotify, Tidal albo Open.Fm :dribble:

 

6 biegow? To co waszmosc miales wczesniej? NC II pomimo calej swojej ulomnosci oferuje calkiem przyzwoity bluetooth audio streaming, to fakt. Wczesniej musialem sluchac Spotify przez czerodziejski nadajnik FM i do niego dostrajac radio, sredniowiecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się - uważam, że Spotify + streaming = radio i pendrive'y stały się zbędne, a do tego wszystko uczciwie i legalnie.

 

W 100% popieram. Nie pamietam juz kiedy ostatni raz sluchalem muzyki z .mp3. Tylko Spoty, konto rodzinne i jest taniej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 biegow? To co waszmosc miales wczesniej? NC II pomimo calej swojej ulomnosci oferuje calkiem przyzwoity bluetooth audio streaming, to fakt. Wczesniej musialem sluchac Spotify przez czerodziejski nadajnik FM i do niego dostrajac radio, sredniowiecze.

Ano piąteczke miałem :) Gdy pierwszy raz wrzuciłem 6 bieg cieszyłem się jak dziecko :)

Hehe też korzystałem z transmitera FM, eehh to były czasy :icecream:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim.

 

Pytanko za jakis rok albo 2 chce sie przesiasc na Quasquai wiec pytanie z jakim silnikiem wziosc takie cos najlepiej ,chodzi mi o bezawaryjnosc nie osiagi.

 

jezdze narazie p12 1.9cdi .

 

Jesli bezyna to zrobil bym na gaz ,dizla jusz zabardzo nie potrzebuje bo malo jezdze oastatnio ale jesli lest lepszy to doradzcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...