Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Za co kochacie Qashqai'a


peceq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżdżę bezawaryjnie 2.0i i od ponad 100.000km na lpg więc tylko to mogę ci polecić, a jeśli za rok będziesz zainteresowany to może się dogadamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim.

 

Pytanko za jakis rok albo 2 chce sie przesiasc na Quasquai wiec pytanie z jakim silnikiem wziosc takie cos najlepiej ,chodzi mi o bezawaryjnosc nie osiagi.

 

jezdze narazie p12 1.9cdi .

 

Jesli bezyna to zrobil bym na gaz ,dizla jusz zabardzo nie potrzebuje bo malo jezdze oastatnio ale jesli lest lepszy to doradzcie .

o tusz to 55 tys na gazie i nic dodac nic ujac silnik 2.0 141 koni kopa napewno nie ma ale za to wydajny 10-12 litrow na setke. ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano piąteczke miałem :) Gdy pierwszy raz wrzuciłem 6 bieg cieszyłem się jak dziecko :)

Hehe też korzystałem z transmitera FM, eehh to były czasy :icecream:

 

Ja od razu zaczalem od 6ki wiec jakis zdeprawowany jestem. A co do transmitera, nie do pojecia bylo dla mnie ze samochody wyprodukowane po 2000 r. nie mialy wejscia aux, trzeba bylo sobie jakos radzic.

Mam dokładnie tak samo - również konto rodzinne. Poza tym wybór czego można sobie posłuchać jest porażający. Jakość jest do tego według mnie lepsza niż takiego standardowego mp3.

 

Dla mnie najwieksza zaleta, oprocz repertuaru, jest mobilnosc. Mam te samo muzyke w pracy, w samochodzie i w domu. Nie musze niczego kombinowac, nagrywac i nosic pendrive'ow. Potrzebuje posluchac cos be dostepu do sieci to sciagam album offline. Wszystko dziala, jest legalne, uzywam Spoty od 2007 r. kiedy tylko pokazalo sie na rynku i nie wyobrazam sibie powrotu do ery mp3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na liczniku 123 tys. i nadal bezawaryjnie.. Jedyny, ale duzy plus  :thumbsup: .. 

 

hmm dlaczego jedyny? nie lubisz Kaśki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...