Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] od czego ta wtyczka?


Gość dawidreal

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dawidreal

witam kupiłem ostatnio primerke p11 po lifcie i natknąłem się w bagażniku na taką wtyczke z której wychodzą 3 kabelki, wychodzi ona gdzies od tylnych głośników? może wiecie co było tam podpięte? 

pozdrawiam

zdj w załączniku

post-98537-0-17316600-1459963605_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz, ale to coś dodatkowego? w mojej mierze jest taka sama wtyczka pusta a wycieraczke mam zamontowana i działającą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są różne modele a wiązki te same. Janusz ma rację a Skylimera potwierdza to linkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P11 znam praktycznie na wylot :] Choć czasem trafi się coś co mnie zaskoczy, ale to już niekiedy jeśli w ogóle :]

 

Thunder w P11 jest przynajmniej z 5, jak nie więcej różnych wiązek -  w ramach jednej budy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz chodzi o Micre, tez sobie z boku wychodzi taka sama wtyczka.

 

Ps.

pisze z fona i teraz dopiero zauważyłem przekrecony automatycznie wyraz mierze ->micrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thunder w P11 jest przynajmniej z 5, jak nie więcej różnych wiązek -  w ramach jednej budy :]

Pewnie tak jest. Pracowałem kiedyś przy montażu aut. Wiązki różnią się w zależności od rocznika, silnika i wyposażenia. Często silnik jest inny, a wiązka w kabinie taka sama. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...