Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tajemnicza wiązka (p11 sedan)


marcin211986

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio robiąc "porządki" z intalacją audio, natknąłem się na 4-pinową kostkę, która była upchnięta pod tylną półką, na jednym styku jest napięcie, może orientuje się ktoś co to za kable mogą być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przy półce to może od wycieraczki? widziałem kiedyś temat na forum co do tylnej wycieraczki w sedanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko by pasowało do wycieraczki, gdyby nie to ze przy kolumnie kierownicy nie ma wolnych złączy, i po co wycieraczce 4 piny? a na dodatek teraz sprawdziłem to zasilanie jest tam bez przerwy, nawet po wyjęciu kluczyka.

 

przepraszam za post po postem, ale pisze z telefonu i nie mam możliwości edycji, jakiś błąd wychodzi, wracając do tematu, spośród tych 4 pinow to tylko jeden ma zasilanie, reszta to tylko masy, każda na nie zależnym przewodzie, rozebrałem pol samochodu żeby dojść co to jest, ale przewody schowały mi sie w progu... A z drugiej strony nie wychodzą, w każdym razie nie ma kabli o takiej kolorystyce jak z tylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też obstawiam tylną wycieraczkę, co do wolnych złączy przy kierownicy, to pewnie jest wyprowadzone do włącznika, tylko kwestia samego przełącznika z tylną wycieraczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...