Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Urządzenie napełniana Takata SDI- Poduszka


fanzonum

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy było wpisałem w wyszukiwarce i nic się nie pokazało.

Sprawdzając VIN auta natknąłem się na takie info:

 

cyt:

PROBLEM
W niektórych samochodach marki Nissan Note (E11), wyprodukowanych w Wielkiej Brytanii od 30 sierpnia 2005 r. do 31
grudnia 2011 mogło dojść do pogorszenia gestości ładunku uruchamiającego urządzenie napełniana Takata SDI.
EFEKTY USTERKI
Rozerwanie obudowy urządzenia napełniania poduszki powietrznej kierowcy wskutek nadmiernego ciśnienia wewnętrznego.
Odłamki obudowy mogą spowodować obrażenia kierowcy oraz pasażerów.
NAPRAWA
Przedsiębiorca zadeklarował, że od stycznia 2016 r. będzie kontaktować się z właścicielami potencjalnie zagrożonych
samochodów aby wymieniać urządzenia napełniania poduszki powietrznej kierowcy. Informacji związanych z kampanią
serwisową udziela NISSAN SALES CEE Kft. Sp z o.o. Oddział w Polsce (adres: Al. Jerozolimskie 176, 02-486 Warszawa; tel.: 801
647 726; e-mail: poland@nissan-services.eu).
DATA PRODUKCJI 2005-2011
 
Czy ktoś już spotkał się z czymś takim lub skorzystał z tej możliwości? ( wyboldowane )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem czy było wpisałem w wyszukiwarce i nic się nie pokazało.

Sprawdzając VIN auta natknąłem się na takie info:

 

cyt:

PROBLEM......

Czy ktoś już spotkał się z czymś takim lub skorzystał z tej możliwości? ( wyboldowane )

 

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/101823-akcja-na-poduszk%C4%99-kierowcy/

Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...