Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nie działa lewy spryskiwacz w Primera P12, 1.8 benzyna, 2006


ganzos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Nie działa mi lewy spryskiwacz szyby przedniej w moim Nissanie Primera P12 z silnikiem 1.8 z 2006 roku. Czy ten samochód ma dwie pompki po jednej na każdą stronę, czy jedną i problemu należy szukać np. w wężyku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Nie działa mi lewy spryskiwacz szyby przedniej w moim Nissanie Primera P12 z silnikiem 1.8 z 2006 roku. Czy ten samochód ma dwie pompki po jednej na każdą stronę, czy jedną i problemu należy szukać np. w wężyku?

 

może jest zapchana dysza (do wyczyszczenia) lub wypiął się wężyk dochodzący do spryskiwacza, należało by sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jest zapchana dysza (do wyczyszczenia) lub wypiął się wężyk dochodzący do spryskiwacza, należało by sprawdzić

 

Chcę to sprawdzić w poniedziałek, ale jeśli dysza i wężyk będą OK to chcę wiedzieć co dalej robić. Czy wiesz, czy pompka i jest jedna, czy dwie i gdzie są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka jest jedna na obie dysze, przyczyny szukaj w  rozdzielaczu pod maską, wężyku od rozdzielacza w górę i w samej dyszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...